iPhone 11 artık otomatik olarak anı oluşturmuyor

Jude2World

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 8 aydır iPhone 11 kullanıcısıyım. Bilirsiniz ki iPhone her hafta o hafta çekilmiş fotoğraf ve videolardan bir anılar hazırlıyordu. Haftalık olarak bir video çıkıyordu ortaya. Haziran ayından beri otomatik olarak anı hazırlamıyor bana. Bunun nedenini merak ettim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? 60-65 tane anı hazırlamış şu ana dek. Acaba depolama alanı falan mı dolu dedim fakat 20 GB'lık boş yerim var. iOS 15.1 sürümündeyim fakat haziran ayından beri hazırlamıyor yani sürümle alakalı olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da en son ağustos için hazırlamış ancak bunun her ay olduğunu hatırlamıyorum ben. Konum vb. bilgilerle olağan dışı durumlarda hazırlıyor bunu. Özellikle pandemide 1 ay evdeyken hazırladığını hiç görmedim mesela.

Bana da en son ağustos için hazırlamış ancak bunun her ay olduğunu hatırlamıyorum ben. Konum vb. bilgilerle olağan dışı durumlarda hazırlıyor bunu. Özellikle pandemide 1 ay evdeyken hazırladığını hiç görmedim mesela.
Bana her hafta kendi çektiğim fotoğraflar olsun, whatsapp'dan gelen fotoğraflar olsun çok güzel anılar hazırlıyordu. Son 5 aydır bir tane bile hazırlamadı. Henüz bir çözüm bulamadım. Buradan da bir şey çıkmaz ise eski anıları silmeyi deneyeceğim. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı