iPhone 11 Bluetooth kulaklık önerisi

dayzarvir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar, 1 haftadır araştırıyorum ama karar veremedim, birkaç model arasında kaldım. Kullananlar veya duyanlar varsa modellerin nasıl olduğunu, hangisini almamın daha mantıklı olduğunu ve hangisinin daha stabil, rahat kullanıldığını söylerse sevinirim. Kulaklığı daha çok müzik dinlemek için kullanacağım ama genel olarak kulağımda durmasını istiyorum, telefon görüşmelerini vs oradan yapacağım. Spor yaparken de kullanırım ama çok ciddi bir spor yaptığım söylenemez, koşu bandı gibi küçük şeyler yapıyorum. Modeller:
  • AirPods 2. nesil
  • Jabra Elite 65T
Bunun gibi True Wireless dedikleri iki kulaklıgın birbirine baglı olmadıgı modellerden istiyorum. JBL'in cok fazla modelı var, kullananlar onlar hakkındaki deneyımlerını de anlatabilir. iPhone kullandıgım ıcın direk baglanma olaylarından dolayı falan AirPods da mantıklı geliyor, sizin onerılerıniz nedir? Lütfen ecım konusunda yardımcı olun.
Up!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı