Çözüldü iPhone 11 BonusFlaş ile mobil ödeme yapamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LutfıPolat

Hectopat
Yer
Kocaeli/İstanbul
iPhone 11 kullanıyorum ve mobil ödeme için BonusFlaş uygulamasını yükledim. YouTube'dan izlediğim videolarda çıkan "mobil ödeme" seçeneği benim cihazımda çıkmıyor. Başka bir şekilde mobil ödeme yapabilir miyim? Papara ve Enpara kartım da mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Apple, üçüncü taraf uygulamalara NFC ile ödeme için izin vermiyor. iPhone’da Apple Pay dışında mobil temassız ödeme yapmak mümkün değil. Apple Pay de Türkiye’de kullanılmıyor. Türkiye’ye ait kartlar ile mobil ödeme yapmak istiyorsanız Android bir cihaza ihtiyacınız var.

Yurt dışına ait bir kartınız varsa onunla Apple Pay kullanmak mümkün. Türkiye’ye girdiğinizde de aynı kartı kullanabiliyorsunuz.
Apple, üçüncü taraf uygulamalara NFC ile ödeme için izin vermiyor. iPhone’da Apple Pay dışında mobil temassız ödeme yapmak mümkün değil. Apple Pay de Türkiye’de kullanılmıyor. Türkiye’ye ait kartlar ile mobil ödeme yapmak istiyorsanız Android bir cihaza ihtiyacınız var.

Yurt dışına ait bir kartınız varsa onunla Apple Pay kullanmak mümkün. Türkiye’ye girdiğinizde de aynı kartı kullanabiliyorsunuz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı