iPhone 11 cam kılıf önerisi

Empty1

Kilopat
iPhone 11 kullanmaktayım, özellikle istediğim cam kılıf olması, yani telefonun kılıfsız arka yüzeyine benzer bir kılıf arıyorum. Kamera koruması da önemli. Öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hazır konu varken bende yazayım. Bende aşağıdaki gibi bir kılıf istiyorum. Kılıfın ince olması ve silikon olmamasını istiyorum ama internette silikon olmaya kılıf bulamadım nerdeyse. Var mı önerisi olan

Hazır konu varken bende yazayım. Bende aşağıdaki gibi bir kılıf istiyorum. Kılıfın ince olması ve silikon olmamasını istiyorum ama internette silikon olmaya kılıf bulamadım nerdeyse. Var mı önerisi olan

İnce bir kılıf arıyorsanız kesinlikle Bast öneririm.

Plastikler sararıyor bir süre sonra.
Spigen kaliteli markadır, öyle 10 TL'likler gibi sararmaz. Ben de arkadaş gibi 1 senedir kullandım sarardığını görmedim.

Plastikler sararıyor bir süre sonra.
Cam kılıf yok ki zaten. Şeffaf bir ürün arıyorsan mecbur plastik olacak. Ancak her plastik aynı kalitede değildir. Spigen kılıfları epey kaliteli oluyor. Yine de şeffaf bir kılıfsa sararmadan kaçmak çok zor. Eğer sararırsa garanti yenisiyle değişim yapar büyük ihtimalle. Spigen'e mail atmıştım, sararma durumunda servise yollayın biz bakarız demişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı