iPhone 11 düşünce kapandı bir sorun olur mu?

Daha fazla  
iPhone 11 kullanıyorum. Az önce cebimden telefonu çıkarırken yere düştü anında kapandı. Hemen elime alıp normal şekilde güç tuşuna basılı tutup açtım. Kamerasına, hoparlörüne, titreşimine baktım bir sorun yoktu. Yere düşünce kapanması normal bir durum mu? Bir şeyden şüphe etmeli miyim?

iPhone 11 kullanıyorum. Az önce cebimden telefonu çıkarırken yere düştü anında kapandı. Hemen elime alıp normal şekilde güç tuşuna basılı tutup açtım. Kamerasına, hoparlörüne, titreşimine baktım bir sorun yoktu. Yere düşünce kapanması normal bir durum mu? Bir şeyden şüphe etmeli miyim?

Kısa süreli şok geçirmiş telefon aklıma gelen :D

aynı sorun bendede oldu açtım kullanırken en ufak bi yere çarptığında kapanıyordu açılıyordu telefoncuya götürdüm sanırım hafif pili yerinden oynamış olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı