iPhone 11 fiyatı 12 çıkınca tahmini ne kadar düşer?

BarleyHops

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bir site üzerinden 6500 TL'ye iPhone XR aldım, ama IPhone'nin yeni sürümünün 13 Ekim'de çıkacağını bilmiyordum. Sormak istediğim soru şu, iPhone 12 çıkınca iPhone 11 fiyatı 6500 fiyat segmentine gelir mi? Dolar olarak 150 dolar indirim bekleniyormuş ama TL'ye yansır mı emin olamadım. Sizce geldiğinde iade edip 11'in fiyatının düşmesini beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL düşüş olacağını sanmıyorum. Olursa 400-500 civarı olur. Hatta bazı firmalar düşüş yapmayabilir bile ama diğer firmalar yapınca onlar da yapmak zorunda kalacak. Net bir şey söylemek doğru olmaz bence. Dolar 1 kuruş artınca fiyatta arttırıma giden satıcılar 30 kuruş düşünce azaltıma gitmiyorlar.

Takriben iPhone 15 çıkınca falan iPhone 11 biraz düşer. :)
Şaka bir yana yenisi çıkınca fiyat düşme işi Apple ürünlerinde pek olmuyor. Ek olarak döviz kuru da yukarı harekette şu sıralar.

Arkadaşlar merhaba, bir site üzerinden 6500 TL'ye iPhone XR aldım, ama IPhone'nin yeni sürümünün 13 Ekim'de çıkacağını bilmiyordum. Sormak istediğim soru şu, iPhone 12 çıkınca iPhone 11 fiyatı 6500 fiyat segmentine gelir mi? Dolar olarak 150 dolar indirim bekleniyormuş ama TL'ye yansır mı emin olamadım. Sizce geldiğinde iade edip 11'in fiyatının düşmesini beklemeli miyim?
Net birşey söylemek istemem ama yeni iphone modellerinde eskilerinin fiyatı pek düşmüyor. İphone 6 hala 3300 tl.

Yeni konular

Geri
Yukarı