iPhone 11 hala alınır mı?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Merhabalar yeni bir telefon alacağım iPhone 11 düşündüm fakat cihaz 2019 yılında çıkış yaptı eylül ayında ise iPhone 13 lansmanı var sizce iPhone 11 almak mantıklı bir seçim mi? Kaç yıl götürür? iPhone 13 ailesi beklenmeli mi?

Merhabalar yeni bir telefon alacağım iPhone 11 düşündüm fakat cihaz 2019 yılında çıkış yaptı eylül ayında ise iPhone 13 lansmanı var sizce iPhone 11 almak mantıklı bir seçim mi? Kaç yıl götürür? iPhone 13 ailesi beklenmeli mi?
Profesyonel takılmıyorsan uzun süre götürür fakat performans senin için önemliyse, bol bol oyun oynuyorsan donanımlar kısa sürede eskimeye başlar.

Tabii ki alınır. Standart bir kullanıcının tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek bir telefon.
3 yıldır iPhone 8 kullanıyorum, bana mısın demedi. Telefonda oyun oynayan, saatlerce film / video izleyen biri olmadığım için tüm işlerimi rahatlıkla görüyor ve hiç kasma, donma gibi sorunlarla karşılaşmadım.

Çok uzun süre götürür ve hala alınır merak etmeyin, ama burada önemli olan bütçe. Eğer ''Bütçem daha üstüne yetmiyor Iphone 11 alınır mı?'' diyorsanız alabilirsiniz, hala çok iyi ve yıllarca götürür. Ama eğer ''Benim param var, Iphone 13'ü bile alabilirim ama Iphone 11 alınır mı?'' diyorsanız ve aceleniz yoksa beklemenizi öneririm.

Alınmasına alınır tabii ki ama şu an almak için mükemmel bir dönem değil. iPhone almak için en iyi dönem yeni iPhone çıktığı zamandır. Bir önceki iPhone'un fiyatı yeni çıkan iPhone'un fiyatı olur, önceki versiyonların tümünün ücreti düşer. Tabi bunun için bekleyeceğiniz sürede TL gibi oynak bir para birimi ne olur, Apple kuru nasıl ayarlar orası belli olmaz.

Alınmasına alınır tabii ki ama şu an almak için mükemmel bir dönem değil. iPhone almak için en iyi dönem yeni iPhone çıktığı zamandır. Bir önceki IPhone'un fiyatı yeni çıkan IPhone'un fiyatı olur, önceki versiyonların tümünün ücreti düşer. Tabi bunun için bekleyeceğiniz sürede TL gibi oynak bir para birimi ne olur, Apple kuru nasıl ayarlar orası belli olmaz.

Hocam burası Türkiye.
Yeni model çıkınca "gidin yeni modeli alın eski olan ne haddinize" der gibi zam bile yaparlar iPhone 11 ve 12 ailesine 🤣

Kanka şu an bile iPhone 6 kullanan tanıdıklarım var 5 yıl geçmesine rağmen şu anki telefonlardan çok geride değil. Yani iPhone önümüzdeki 3 yıl daha alınır rahat rahat 2026'ya kadar kullanırsın sonrasını bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı