iPhone 11 hangi mağazadan alınır?

AtaHD

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben iPhone 11 64 GB siyah rengini satın alacağım fakat ya Apple'ın kendi sitesinden ya da teknoloji marketlerinden. Babam bilindik bir yer tarafından almak istiyor. Trendyol, Hepsiburada tarzı yerlerden almak istemiyor. En fazla Apple sitesindeki fiyatta (10.999₺) olacak şekilde hangi İzmir içi bir mağaza veya güvenilir bir internet sitesinden alabilirim? Apple'ın kendi sitesinde alacağım fakat teslim tarihi 4 Ocak gösteriyor. Bu sebeple oradan almak yerine başka bir bilindik, güvenilir bir siteyi tercih etmek istiyorum? Ayrıca apple.com'da gerçekten gösterdiği sürede mi teslim ediliyor? Ellerinde olan Türkiye'deki stoktan göndermiyorlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam halihazırda 11 (8 aydır) kullanıyorum gerçekten 11k tl verilmesini çok saçma buluyorum. 720P ekranlı telefona verilmez bu para. 2.El iPhone 11 Pro öneririm. Ben de değiştirmeyi düşünüyorum

Teknosa, Vatan Bilgisayar, MediaMarkt, Turkcell etc.

@Pwieh'in görüşüne katılıyorum fakat zam gelmeden önce alamayanlar için yapacak pek fazla bir şey yok gibi. Tek tesellim fiyatların yarından daha ucuz olması.

Teknosa, Vatan Bilgisayar, MediaMarkt, Turkcell etc.

@Pwieh'in görüşüne katılıyorum fakat zam gelmeden önce alamayanlar için yapacak pek fazla bir şey yok gibi. Tek tesellim fiyatların yarından daha ucuz olması.
Bu paraya 8-12 ay garantili 11 Pro veya Garantisiz 11 Pro Max’ler var iken 11 alınmaz. Çok saçma ama telefonumu satıp para koymadan 11 pro alabiliyorum. O yüzden 11 değil 11 Pro daha mantıklı olur.

iPhone 11'e, Xiaomi Mi Note 10 Lite'dan geçiş yaptım. Bana sorarsan 10 Lite çok daha güçlüydü. IPhone'nin hiçbir artısı olduğunu zannetmiyorum, marka ve imaj takıntın varsa da Xiaomi'yi önermiyorum, Xiaomi neticede 😁

Dosya Ekleri

• 1B33C3B5-8A15-43DC-9E23-FC22FC60C6A8.png
    1B33C3B5-8A15-43DC-9E23-FC22FC60C6A8.png
    111,1 KB · Görüntüleme: 39

Yeni konular

Geri
Yukarı