iPhone 11 için 64 GB vs 128 GB

64GB iPhone Xr kullanıyorum depolama alanı dolmasın diye uygulama indirirken defalarca düşünüyorum. Her hafta gereksiz fotoğrafları siliyorum. Adam akıllı rahat kafayla kullanamıyorum telefonu. İmkanın varsa 128GB tavsiye ederim.

Hiç denediniz mi? 6S de gram yer yoktu o şekilde silip hem güncelleme yaptım hem de 4 GB yer açtım.

Hocam ben şu anda 6S kullanıyorum 11k fotoğraf 390 video var bir de iCloud var 50GB+ tüm sosyal medya uygulamaları ister inanın ister inanmayın 1 kere bile bana saklama alanı dolu diye bildirim gelmedi ve iOS 15 yüklü :D

Tamamdır hocalarım teşekkürler herkese.

Hocam ben şu anda 6S kullanıyorum 11k fotoğraf 390 video var bir de iCloud var 50GB+ tüm sosyal medya uygulamaları ister inanın ister inanmayın 1 kere bile bana saklama alanı dolu diye bildirim gelmedi ve iOS 15 yüklü :D

16 GB olsaydı görürdüm seni 😀😀😀

Tamamdır hocalarım teşekkürler herkese.

Hocam karar sana kalmış lakin 11'in ekranı cidden kötü Premium cihaz kullandığını belli etmiyor.

Hocam 1 senedir kullanıyorum telefonu, sonuç aşağıdaki gibi. Ama alabilicekseniz 128GB alın tabi. (Sürüm: 15.5)
1656096257162.jpeg

Hocam 1 senedir kullanıyorum telefonu, sonuç aşağıdaki gibi. Ama alabilicekseniz 128GB alın tabi.
Eki Görüntüle 1430533
Teşekkürler hocam

16 GB olsaydı görürdüm seni 😀😀😀

Hocam karar sana kalmış lakin 11'in ekranı cidden kötü Premium cihaz kullandığını belli etmiyor.

Aklıma kurdum artık ya iPhone çok kullanışlı 6S de bile şu zamana kadar bu kadar memnunken 11 de pişman olucağımı düşünmüyorum hocam.

O kadar kötümü ekranı? 2. el iPhone XS almak daha iyidir. iPhone X'lerde kronik sorun var.

iPhone 11 vs 11 Pro yazıp arasındaki farkı görebilirsiniz evet amaç oyun değilse 2. el XS almak daha mantıklı ve daha Premium cihaz XS çünkü 999 dolar yani şu anki Pro adlı cihaza tekabül ediyor kamera anlamında 11 daha iyi lakin telephoto kamerası yok.

iPhone 11 vs 11 Pro yazıp arasındaki farkı görebilirsiniz evet amaç oyun değilse 2. el XS almak daha mantıklı ve daha Premium cihaz XS çünkü 999 dolar yani şu anki Pro adlı cihaza tekabül ediyor kamera anlamında 11 daha iyi lakin telephoto kamerası yok.

iPhone 11 Pro kullandım. İyi ki iPhone 11 almamışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı