iPhone 11 için 64 GB vs 128 GB

iPhone 12 mini 64 GB kullanıyorum hafıza problemi yaşamadım hiç. 128 GB aşağısı alınmaz diyenler abartıyorlar. Saçma sapan arşiv hastalığınız yoksa yeter ve artar.

Belli ki arkadaş bol bol fotoğraf kaplıyor.

ios 16 kurulu olduğunda 15 gb yer kaplıyor. Ya sosyal hayatınız yok hiç fotoğraf çekmiyorsunuz, yada bütün galeriyi sürekli temizliyorsunuz. Hiçmi pdf yok telefonda hiç mi 2-3 dakilalık videolar yok? Ben anlamıyorum bu devirde 64gb telefon alan insanları

iOS 16 kurulu olduğunda 15 GB yer kaplıyor. Ya sosyal hayatınız yok hiç fotoğraf çekmiyorsunuz, ya da bütün galeriyi sürekli temizliyorsunuz. Hiç mi PDF yok telefonda hiç mi 2-3 dakilalık videolar yok? Ben anlamıyorum bu devirde 64 GB telefon alan insanları.

Hocam 11k fotoğrafım var sosyal hayatın olup olmamasıyla ne alakası var? + olarak kişiden kişiye kullanım değişiyor snap wp Instagram + 1-2 tane daha sosyal medya platformu kullanıyorum yetiyor zaten iCloud saklama alanı alınca telefonda yer kaplamıyor fotoğraflar direkt yedekleniyor o yüzden yetiyor.

Hocam 11k fotoğrafım var sosyal hayatın olup olmamasıyla ne alakası var? + olarak kişiden kişiye kullanım değişiyor snap wp Instagram + 1-2 tane daha sosyal medya platformu kullanıyorum yetiyor zaten iCloud saklama alanı alınca telefonda yer kaplamıyor fotoğraflar direkt yedekleniyor o yüzden yetiyor.
yakında uygulama ve ios boyutları arttığında da onları da mı icloud'a kuracaksınız? Çevrımdışı olarak müzik hiç mi dinlemeyeceksiniz, fotoğraflarınıza bakmayacaksınız? Yapmayın arkadaş. Kandırmayın kendinizi.

Yakında uygulama ve iOS boyutları arttığında da onları da mı ICloud'a kuracaksınız? Çevrımdışı olarak müzik hiç mi dinlemeyeceksiniz, fotoğraflarınıza bakmayacaksınız? Yapmayın arkadaş. Kandırmayın kendinizi.

Kişiden kişiye değişir kullanıma bağlı ben verdiği fiyata değer mi diye sordum hocam yargılamanız açısından değil.

mantık olarak 11 almak mantıksız zaten hocam. lcd 720p ekrana o kadar para verilmez. ikinci el 11pro yada xs bakabilirsiniz. Oled fhd+ çiçek gibi ekranınız olur.çünkü xs satılırken 899 max 1099 dolara satıldı. 11 700 dolardan satışa çıktı. 11 iyi bir telefon değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı