iPhone 11 için 64 GB vs 128 GB

@EraY Dnz sana bir şey sormak istiyorum Amazon'dan gelen faturada cihaz seri no falan yazıyor mu bayağı şikayet görmüştüm bununla alakalı yoksa faturanı iste garantide bakmayabilirler fatura nedeniyle.

Online olarak siparişlerim kısmında gözüküyor zaten hem de. Cihazın ayarlar kısmında garanti kapsamında olduğunu gözüküyor hani sorun olmuyor. Apple garanti kapsamı doldu mu diye sitesi var oraya seri numarasınıda girince garanti kapsamı 2 yıl diye yazıyor kontrol ettim hiç sorun olmaz yani.

@EraY Dnz yetkili servise götürdüğünde fatura isterler ve fatura da seri no yazması gerekli diye biliyorum bir yetkili servise danışmanı tavsiye ederim. Çünkü faturasında seri no yazmadığı için her ne kadar cihaz garanti kapsamında dese bile alınmadığını garantiye gönderilmediğini duydum.

@EraY Dnz yetkili servise götürdüğünde fatura isterler ve fatura da seri no yazması gerekli diye biliyorum bir yetkili servise danışmanı tavsiye ederim. Çünkü faturasında seri no yazmadığı için her ne kadar cihaz garanti kapsamında dese bile alınmadığını garantiye gönderilmediğini duydum.
Teşekkürler hocam araştırayım bi

Geri
Yukarı