iPhone 11 için kılıf ve ekran koruyucu önerisi

Kardeşim merhaba, bende dün gece sipariş ettim 2 güne gelecek. 64 gb sence yeterli mi? Herkes bunun 25 gb sistem belleği var sana hiç bişi kalmıyor diyo. Herkes telefonu kötüledi. Bütçem buna yetti. Ben oyun falan oynamam. Fotoğraf da çok çekinmem. Bana fikir verebilir misin?
Bende 1 hafta önce aldım gayet iyi 64gb aldım arkadaşın dediği gibi kafanıza takmayın sonuna kadar hakediyor bence

Kafaya takmayın hocam sistem ve işletim sistemi toplam 13-14 gb yer kaplıyor. Benim telefonda bir sürü video resim var 28gb kullanıyorum. Oyun yok ama oynamıyorum pek. 20 dk video bile var siz hesap edin. Gayet yeterli içiniz rahat olsun.
Hocam bende yeni aldımda telefonu masaya koyunca kamerası temas ediyor gibime geliyordu o yüzden lens koruması aldım fakat güzel durmuyor netliği düşürüyor gibime geldi. Siz nasıl kullanıyorsunuz @Matteach

Bende 1 hafta önce aldım gayet iyi 64 GB aldım arkadaşın dediği gibi kafanıza takmayın sonuna kadar hak ediyor bence.

Hocam bende yeni aldımda telefonu masaya koyunca kamerası temas ediyor gibime geliyordu o yüzden lens koruması aldım fakat güzel durmuyor netliği düşürüyor gibime geldi. Siz nasıl kullanıyorsunuz @Matteach

Teşekkürler yanıt için inşallah bugün gelecek.

Bende 1 hafta önce aldım gayet iyi 64 GB aldım arkadaşın dediği gibi kafanıza takmayın sonuna kadar hak ediyor bence.

Hocam aldığım Spigen kılıf kamerayı yarım CM yükselte tutuyor yere temas ettirmiyor. Gayet memnunum. Ayrıca ön camıda yarım CM ile yere temas ettirtmiyor. Hatta düz bir zemine yüksekten düşerse cama hiç zarar gelmediğini söyleyenler var yarım CM yükseklikten ötürü.

Hocam aldığım Spigen kılıf kamerayı yarım CM yükselte tutuyor yere temas ettirmiyor. Gayet memnunum. Ayrıca ön camıda yarım CM ile yere temas ettirtmiyor. Hatta düz bir zemine yüksekten düşerse cama hiç zarar gelmediğini söyleyenler var yarım CM yükseklikten ötürü.
@Matteach Hocam kılıfın linkini atar mısınız

Bende telefoncudan lansman kılıf almıştım onu taktım kamera yeri biraz daha yüksek o yüzden dediğiniz gibi rahatladım bende teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı