iPhone 11 kamera çerçevesindeki renk farklılığı hepsinde var mı?

İsmail111

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 11 Siyah renk satın aldım 5 gün önce. Üst kamera çerçevesi siyah ama aşağıdaki biraz açık siyah dikkatli bakıldığında dikkat ediyor. Hepsinde mi öyle yoksa bana mı denk geldi? Bilemedim.

Dosya Ekleri

• 6BE8D048-19BD-4D30-A0E5-8BE644ED4E70.jpeg
    6BE8D048-19BD-4D30-A0E5-8BE644ED4E70.jpeg
    64,4 KB · Görüntüleme: 96
  • 481E39F8-C13F-41E4-82F2-2855FAAAF5EB.jpeg
    481E39F8-C13F-41E4-82F2-2855FAAAF5EB.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleyen: Moderatör:
Benimki kırmızı olduğu için hiç dikkat etmedim ama o bölge de cam olduğu için ışığa göre renk tonu çok hafif değişiyordur.

10dk onunla uğraşdım ama üst kamera rengi ile aşadaki bir değil şu fotoğrafı çekmek için bile epey zaman ayırdım.
Haa pardon siz kamera ile çekilen fotoğraflardaki renk tonlarından bahsediyorsunuz. O fark olur hocam. Biri ultra geniş açılı diğeri ise geniş kamera. Diyafram açıklıkları farklı, karakteristikleri farklı. O yüzden oluşur.

Haa pardon siz kamera ile çekilen fotoğraflardaki renk tonlarından bahsediyorsunuz. O fark olur hocam. Biri ultra geniş açılı diğeri ise geniş kamera. Diyafram açıklıkları farklı, karakteristikleri farklı. O yüzden oluşur.
Hocam yanlış anladınız beni kamera ile çekilen fotoğraflarda bir sorun yok sorun kamera dışındaki çerçevede renk tonları bir birine uymuyor üst kamera çerçevesindeki ile alt kamera çerçevesinde renk tonları ayrı

Hocam yanlış anladınız beni kamera ile çekilen fotoğraflarda bir sorun yok sorun kamera dışındaki çerçevede renk tonları bir birine uymuyor üst kamera çerçevesindeki ile alt kamera çerçevesinde renk tonları ayrı
Evet şimdi fotoğrafa odaklanıp bakınca fark ettim. Kırmızı renkte böyle bir fark yok. Siyah kullanan forumdaşlar yorum yaparsa daha iyi olur. Sıfır almadıysanız daha önce cihazda arka cam değişimi olmuş ve çerçeve zarar gördüyse değişmiş olabilir.

Evet şimdi fotoğrafa odaklanıp bakınca fark ettim. Kırmızı renkte böyle bir fark yok. Siyah kullanan forumdaşlar yorum yaparsa daha iyi olur. Sıfır almadıysanız daha önce cihazda arka cam değişimi olmuş ve çerçeve zarar gördüyse değişmiş olabilir.

Sıfır aldım Teknosa'dan.

Geri
Yukarı