iPhone 11 kılıf önerisi

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. iPhone 11 alacağım bugün nasip olursa eğer, bir video izledim ve o videoda ki kişi şunu diyor: Telefonda kılıf olmazsa arka taraf çizilebilir, kırılabilir düşerse vs. Vatan'da kılıf fiyatı 300 TL diye gördüm internetten ucuza alsam aynı korumayı sağlar mı telefona? 300 fazla geldi zaten 7600 lira vereceğim telefona.

Merhaba. iPhone 11 alacağım bugün nasip olursa eğer, bir video izledim ve o videoda ki kişi şunu diyor: Telefonda kılıf olmazsa arka taraf çizilebilir, kırılabilir düşerse vs. Vatan'da kılıf fiyatı 300 TL diye gördüm internetten ucuza alsam aynı korumayı sağlar mı telefona? 300 fazla geldi zaten 7600 lira vereceğim telefona.
Onun arkası cam değil mi? Kamera hariç bir çizilme olacağını sanmam ama almışken güzel korumalı bir kılıf alabilirsiniz. Sonuçta pahalı bir telefon. Almam diyorsanız ucuz bir silikon kılıf yeter bence.

Dostum çevrendeki kılıf dükkanlarını gezsen de olur. Fiyatları uygun bulmazsan internete gözünü çevir tekrar. Düşüren biriyseniz silikon çok ince olmasın yeterli olur. Onun dışında 100 liraya kadar param var derseniz replika apple kılıfları var kadifemsi yapıda falan oluyorlar onu da düşünebilirsin, yine kılıf dükkanlarında falan bulunur. İnternetten hiç kılıf almadım bir şey diyemem kullanıcı yorumlarını takip et. Son olarak da hayırlı olsun, güle güle kullan.

Geri
Yukarı