iPhone 11 kırılmaz cam önerisi

Ben şahsen bu tarz cam tarzı ürünleri çok sevmiyorum. Maddi olarak imkanın varsa buff markasının çok güzel ekran koruyucuları var tavsiye ederim.

Bir sorun yaşatacağını sanmıyorum. Benim ekran koruyucumda aynı şekilde tam ekran. Üsteki arkadaş gibi bende bu tarz ürünleri çok sevmiyorum. 20 lira para veriyoruz gerçekten koruyacakmış hissiyatı vermiyor fakat her alacağım şeyde detaylı araştırma yapıyorum bu tarz konularda yapasım gelmiyor ondan MediaMarkt'a gidip 60-70 lira verip taktırmıştım o zamandır kullanıyorum.

Telefoncu da geçici olarak taktıracağım, idarelik memnun eder mi yoksa tam ekran olmayandan mı taktirayim?

Şu linkteki ürünü almayı düşünüyorum da tam ekran olduğu için sensörleri falan kapatıyor, herhangi bir sorun yaratır mı telefon için?
Hocam ben yeni aldımda telefonu masaya koyunca kamerası temas ediyor gibime geliyordu o yüzden lens koruması aldım fakat güzel durmuyor netliği düşürüyor gibime geldi. Siz nasıl kullanıyorsunuz

Hocam ben yeni aldımda telefonu masaya koyunca kamerası temas ediyor gibime geliyordu o yüzden lens koruması aldım fakat güzel durmuyor netliği düşürüyor gibime geldi. Siz nasıl kullanıyorsunuz
Sadece kılıf ve cam koruması takılı bir şekilde kullanıyorum. Temas olayına gelince bence kafaya çok takıyorsunuz, lens evet kaliteyi düşürüyor bu yüzden kullanmıyorum.

Sadece kılıf ve cam koruması takılı bir şekilde kullanıyorum. Temas olayına gelince bence kafaya çok takıyorsunuz, lens evet kaliteyi düşürüyor bu yüzden kullanmıyorum.
Hocam ilk çıktığında 6K olan telefona 13K verince korumak istiyor insan ondan biraz kafama takıldı teşekkürler çıkarıcağım bende duruşu güzel değil zaten

Geri
Yukarı