iPhone 11 koruma aparatları önerisi

Emooom

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlısı ile ikizimle fen lisesine yerleştiğimizden iPhone 11 alacaklar ikimize de. Ben kırmak parçalamak istemiyorum o yüzden birkaç önlem almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı veya daha mantıklı gelen şeyler var mı? Varsa belirtirseniz sevinirim.
Öncelikle lens koruyucu almayı planlıyorum kamera konusunda öne çıkan bir telefonda lensimi kırmak istemem. Arkası cam olduğundan dolayı kasa koruyucu cam almayı da planlıyorum. Son olarak ise ekran koruyucu almayı planlıyorum. Yanında 20W hızlı şarj adaptörü aldım 133 TL orijinal gibi ama ucuz. İçeriği orijinal denebilir. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürününüzü korumak için en başta orijinal 'şarj aleti' almanız önerilir.
'Yanında 20W hızlı şarj adaptörü aldım 133 TL orijinal gibi ama ucuz'.

Bu cümle biraz ters kaçmış gibi. Bu durum dışında;
İçi kadife kılıflar düşüşlerde zararı minimum seviyeye indirebilir.

Buff ise gayet kalitelidir. Tercihe bağlı yanlardan kararan alınıp ghosting önüne geçilebilir.

Bana kalırsa telefona koruyucu takılmamalı. Aldığım incecik telefonu niye tuğlaya dönüştüreyim ki? Yıllarca koruyucu olmadan İphone kullandım ne ekran çizildi ne arka kapak çatladı.

Bende de iPhone 11 var ilk başta Hepsiburada'dan farklı bir satıcıdan aldım Apple 20W şarjı orijinal değildi. Sonra Hepsiburada'nın kendi HepsiBurada satıcısından aldım araştırarak orijinal çıktı.

150 lira gibi bir fiyata Apple'nin orijinal 20W şarj aletini bulabileceğinizi düşünüyorum. Kendi sitesinden almak isterseniz 200 lira. Neyse bende iPhone 11 kullanıyorum ilk kullandığım andan beridir kılıfsız sadece ekran koruyucu takılı. Çok kısa bir süre kılıf kullandım fakat çok ucuz ve kalitesizdi telefona tak çıkart yaparken arka camın köşelerinde kılcal çizikler bıraktığını fark ettim ve kullanmayı bıraktım. Ayrıca birkaç kez yere düşürdüm fakat telefona hiçbir şey olmadı sadece ekran koruyucunun kenarları aşındı. Bence asıl olay sizde bitiyor dikkatli kullanırsanız bir şey olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı