Çözüldü iPhone 11 mail bildirimi uygulamaya girmeden gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TakatimKalmadı

Hectopat
Daha fazla  
Mail bildirimleri sadece mail uygulamasına girdiğimde geliyor. Ben ise hem bildirimler kısmına hem de kilit ekranındayken kilit ekranında gözükmesini istiyorum. Uygulamaya girdikten sonra manası kalmıyor zaten. Bildirimler kısmındaki kilit ekranında göster vb. yerler açık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Telefonu açtığımda geliyor, teşekkür ederim ancak ben kilit ekranında da gelmesini istiyorum. Kilit ekranına bildirim gelmiyor mu iPhone telefonlarda? Bir de bazen erken geliyor bazen geç, anında ilet yapmanın yolu yok mu?
iCloud için direkt kilitli ekrana düşüyor ama Mail’de diğer uzantılı e-posta adresleri için “Anında İlet” açılamıyor. Eğer başka bir uygulama bakacaksanız Spark‘ı öneririm.
Düşük güç modu açıksa kapatın. Bu ve türevi işlevler arka plan işlemlerini kapattığı için o durumlarda bildirim gelmez. Düşük güç modunu aç kapat yapın kapalıyken telefonu baştan başlatın ve öyle deneyin.

IMG_F9CF56A27262-1.jpeg

Ayarlar > Mail kısmına geldiğinizde Hesaplar'a girin. Burada en alttaki kısma gelin. Orada ayarları ''Anında İlet'' yapın.

Apple'ın Mail uygulaması yerine Outlook ve Gmail uygulamalarını kullanmayı tercih ediyorum. Pil tasarrufu açık iken anlık bildirim alamamam hoş olmuyor. Ek olarak iki uygulamanın da Mail uygulamasından daha az pil tükettiğini düşünüyorum.

Uygulamada sadece "Al" ve "Elle" seçenekleri var. Anında ilet yok.
“Al” durumuna getirin.
En aşağıda otomatik olarak kısmı var mı?
“Otomatik Olarak” tikini seçin. Mail bildirim ayarlarına gidin, en aşağıya kaydırın ve orada “Bildirimleri Özelleştir” var. Oradan her iki seçeneği seçin. Uyarılar dahil.

“Al” durumuna getirin.
En aşağıda otomatik olarak kısmı var mı?
“Otomatik Olarak” tikini seçin. Mail bildirim ayarlarına gidin, en aşağıya kaydırın ve orada “Bildirimleri Özelleştir” var. Oradan her iki seçeneği seçin. Uyarılar dahil.
Telefonu açtığımda geliyor, teşekkür ederim ancak ben kilit ekranında da gelmesini istiyorum. Kilit ekranına bildirim gelmiyor mu iPhone telefonlarda? Bir de bazen erken geliyor bazen geç, anında ilet yapmanın yolu yok mu?

iCloud için direkt kilitli ekrana düşüyor ama Mail’de diğer uzantılı e-posta adresleri için “Anında İlet” açılamıyor. Eğer başka bir uygulama bakacaksanız Spark‘ı öneririm.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı