iPhone 11 mi, iPhone X ve PS4 mü?

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
iPhone 11 mi, iPhone X ve PS4 mü? Hangisini almalıyım? Benim PC çok kasıyor, o yüzden PS4 almak istiyorum. Yanına da iPhone X alacağım. Bende iPhone 7 var. PUBG'de sıkıntı çıkabiliyor X'da hem PUBG hem sosyal PS4'te ise arkadaşlar falan gelir oynarız vs. falan atarız, ondan almak istiyorum ama ikisinin parası iPhone 11'e eşit. Hangisini almak mantıklı? (PC'yi yükseltmeyi düşünmüyorum.)

iPhone 11 mi, iPhone X ve PS4 mü? Hangisini almalıyım? Benim PC çok kasıyor, o yüzden PS4 almak istiyorum. Yanına da iPhone X alacağım. Bende iPhone 7 var. PUBG'de sıkıntı çıkabiliyor X'da hem PUBG hem sosyal PS4'te ise arkadaşlar falan gelir oynarız vs. falan atarız, ondan almak istiyorum ama ikisinin parası iPhone 11'e eşit. Hangisini almak mantıklı? (PC'yi yükseltmeyi düşünmüyorum.)
X+PS4 en mantıklısı.

Hocam biraz da sizin oyun sürenize ve zevkinize bağlı. PS4'ü çok sık oynamayacaksanız gerek yok bence. Az daha biriktirip elinizdekini de satıp 13 alabilirsiniz.

Kral zaten X i 2. el alacağım 6000 TL falan ben biriktirene kadar zaten fiyatlar uçar durumu bilyosun zaten.

Ülke ne hale düşmüş bir telefon bir PS almak için borca girip ikisinden birini almak için karar veriyoruz keşke Uganda'da doğsaydım kafa rahat kabilem ile çıplak gezerdim karnımda doyardı.

Hocam biraz da sizin oyun sürenize ve zevkinize bağlı. PS4'ü çok sık oynamayacaksanız gerek yok bence. Az daha biriktirip elinizdekini de satıp 13 alabilirsiniz.

Kral eğlenceli zaman geçirecek bir oyun bulursam saatlerce oynayabilirim PS4 ile şu an zaten oyun araştırıyorum

iPhone XS alın. X sorunlu bir model diye duymuştum.

Arasında ne kadar fiyat farkı var bakıyorum X e 8000 lira yazıyor XS e 11000 yazıyor fiyatlar çok mantıksız bazıları diyor 6000 bazıları 8000
birtaz düşündüm ps4 alıp tek başıma ne oynayabilirim diye ps4 ten vazgeçtim ama 11 ile xs arasında kaldım 11 çok kaba geliyor birde kılıf takınca çok kaba gözüküyor ama perfromansı fazla xs çok kibar çok güzel tasarımı ama 11 den performansı daha az bu iksi arasında kaldım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı