iPhone 11 mi, iPhone X ve PS4 mü?

Arasında ne kadar fiyat farkı var bakıyorum X e 8000 lira yazıyor XS e 11000 yazıyor fiyatlar çok mantıksız bazıları diyor 6000 bazıları 8000

birtaz düşündüm ps4 alıp tek başıma ne oynayabilirim diye ps4 ten vazgeçtim ama 11 ile xs arasında kaldım 11 çok kaba geliyor birde kılıf takınca çok kaba gözüküyor ama perfromansı fazla xs çok kibar çok güzel tasarımı ama 11 den performansı daha az bu iksi arasında kaldım
11 al hocam. En azından XS'e göre 2 sene daha fazla güncel İOS alacak. Daha yeni işlemci, aşırı fark olmasa da daha iyi kamera vs. Teknolojide altın kural: Almışken, paranın yettiğinin en iyisini al.

11 al hocam. En azından XS'e göre 2 sene daha fazla güncel İOS alacak. Daha yeni işlemci, aşırı fark olmasa da daha iyi kamera vs. Teknolojide altın kural: Almışken, paranın yettiğinin en iyisini al.
kanka bendeki ip7 ekranı çok küçük 11 de çok büyük geliyor xs tam benlik gibi ama aralarında çok fazla fark var diyosan 11 vs xs in 11 in büyüklüğüne katlanırım ama oyun içi performansta çok bi fark yok diyorsan xs ideal çünkü ekranı ne çok küçük ne çok büyük

Kanka bendeki IP7 ekranı çok küçük 11 de çok büyük geliyor XS tam benlik gibi ama aralarında çok fazla fark var diyorsan 11 vs XS in 11'in büyüklüğüne katlanırım ama oyun içi performansta çok bir fark yok diyorsan XS ideal çünkü ekranı ne çok küçük ne çok büyük.

Ekrana takılma alışırsın iki üç güne ekranın büyük olması iyi bir şey film dizi ders izlerken işini görür.

iPhone 11 mi, iPhone X ve PS4 mü? Hangisini almalıyım? Benim PC çok kasıyor, o yüzden PS4 almak istiyorum. Yanına da iPhone X alacağım. Bende iPhone 7 var. PUBG'de sıkıntı çıkabiliyor XDA hem PUBG hem sosyal PS4'te ise arkadaşlar falan gelir oynarız vs. falan atarız, ondan almak istiyorum ama ikisinin parası iPhone 11'e eşit. Hangisini almak mantıklı? (PC'yi yükseltmeyi düşünmüyorum.)

Alacaksan iPhone X alma iPhone XS al çünkü iPhone X biraz sıkıntılı bir telefon kronik sorunları var hem iPhone XS'le fiyatları hemen hemen aynı hem de uzun ömürlülğk olarak iPhone XS daha iyi (iPhone X-XS büyük ihtimalle 2029'a kadar güncelleme alabilecek hatta Apple'ın s serileri daha performanslı olduğu için iPhone XS çok çok çok daha fazla uzun bir süre güncelleme alabilir.

Alacaksan iPhone X alma iPhone XS al çünkü iPhone X biraz sıkıntılı bir telefon kronik sorunları var hem iPhone XS'le fiyatları hemen hemen aynı hem de uzun ömürlülğk olarak iPhone XS daha iyi (iPhone X-XS büyük ihtimalle 2029'a kadar güncelleme alabilecek hatta Apple'ın s serileri daha performanslı olduğu için iPhone XS çok çok çok daha fazla uzun bir süre güncelleme alabilir.

iPhone 11 ile XS arasında çok fark var mı çünkü XS daha Premium his veriyor ekranı ne büyük ne küçük çok bir fark yoksa 11 ile aralrında 6000TL fazladan para vermeye gerek yok bence

iPhone 11 ile XS arasında çok fark var mı çünkü XS daha Premium his veriyor ekranı ne büyük ne küçük çok bir fark yoksa 11 ile aralrında 6000TL fazladan para vermeye gerek yok bence

Aralarında işlemci ve ekran dışında çokda bir fark yok aslında, işlemci konusunda iPhone 11 daha iyi ama ekran konusundada iPhone XS daha iyi, ama işlemci hızı olarak falanda gene ikisinin arasında çok da fazla bir fark yok, ikisi de hemen hemen aynı hız ve aynı akıcılıkta, iPhone XS'in tek sorunu iPhone 11'den 1 yıl önce desteğinin kesilceği, onun dışında iPhone XS daha iyi iPhone 11'den, iPhone XS almanızı tavsiye ederim.

Aralarında işlemci ve ekran dışında çokda bir fark yok aslında, işlemci konusunda iPhone 11 daha iyi ama ekran konusundada iPhone XS daha iyi, ama işlemci hızı olarak falanda gene ikisinin arasında çok da fazla bir fark yok, ikisi de hemen hemen aynı hız ve aynı akıcılıkta, iPhone XS'in tek sorunu iPhone 11'den 1 yıl önce desteğinin kesilceği, onun dışında iPhone XS daha iyi iPhone 11'den, iPhone XS almanızı tabir

Bir sorum daha olacak oyun oynarekn sıkınıt olmaz değil mi ekranı olsun performansı olsun ben PUBG Mobile'ı çok oynuyorum sıknıt yaşar mıyım?

Geri
Yukarı