iPhone 11 mi Samsung S22 mi?

@ambushermayki o da bir bahane. S22 Plus 4500 mAh ve S22 ile aynı kalınlıkta.
Batarya elbette kalınlığı etkiler ama firmalar bu bahanelere sığınmamalı.

Hocam ekran 0.5 inç daha büyük ondan fazla aynı zamanda. S22 cidden küçük bir telefon ele alınca verdiği his iPhone 12 mini ile aynı gibi. Şirin telefon sevenler alabilirler.

siz alın bakayım S22'i 2 yıl sonra nasıl başlıyor kasmaya donmaya kronik sorun çıkarmaya ama siz bir de en son çıkan mantığı ile iPhone alın bakayım nasıl 5 - 6 yıl baba gibi diğer yıllarda diğer androdilerden daha iyi çalışır, bir sürü Android telefon kullandım, hiçbiri iPhone olamaz.

Evet kardeşim çok haklısın (!).

siz alın bakayım S22'i 2 yıl sonra nasıl başlıyor kasmaya donmaya kronik sorun çıkarmaya ama siz bir de en son çıkan mantığı ile iPhone alın bakayım nasıl 5 - 6 yıl baba gibi diğer yıllarda diğer androdilerden daha iyi çalışır, bir sürü Android telefon kullandım, hiçbiri iPhone olamaz.

Beni çok güldürdünüz Allah da sizi güldürsün.

iPhone 11 128 GB ve Samsung S22 5G 128 GB bu iki cihazın fiyatı da eğer fiyatlar değişmezse şu an için aynı, hangisini almak mantıklı olur? Fanboy olarak değil de gerçekten tarafsız yorumlar yaparsanız sevinirim. İki cihazında özelliklerini biliyorum açıkçası uzun zamandır iPhone almak istiyorum IOS'un kullanımı, görünümü ve birçok yanı çok hoşuma gidiyor değişiklikte olsun istiyorum bir yandan 2.5 yıldır Samsung telefon kullanıyorum. Fakat iPhone 11'in ekranı her ne kadar kötü olmasa da aynı fiyata dinamik AMOLED 120 Hz kadar olmayacağı da kesin. iPhone 11'i / S22'yi kullanan arkadaşlar da yorum yaparsa çok memnun olurum önerileriniz için teşekkür ederim şimdiden.

İkinci el 11 Pro Max almanı tavsiye ederim.

Peki iPhone 11 Pro mu Samsung S22'i mi? Çok arada kaldım, 1 sene iPhone 6s, 1 senedir de iPhone X kullanıyorum.
Apple mertebesinde S22’nin iPhone 12 Pro’dan aşağı rakibi yok.
O Apple fanboyu gereken cezayı aldı. Fanboyları dikkate almanıza gerek yok. S22 serisi, Iphone 13 serisinin rakibi.

Iphone 11 7000-7500 TL fiyat bandıyken çok iyi bir cihazdı ama o fiyata bile S20 FE daha fiyat performans bir telefondu. Sonra 11 modeli 9500-10 bin TL civarına geldi. Fiyatı çok kötü oldu ama şimdiki fiyatından çok daha iyiydi. Şu an 11 bin TL üstü fiyatlara satılan bir cihaz. Fiyatını kesinlikle hak etmeyen bir ürün.

Ekran, kamera, dahili depolama gibi konularda S22 daha iyi. S21 serisi de bu noktada İphone 11 modelinden daha iyi. Donanım ve performans olarak da S22 daha güçlü bir cihaz.

Burada gayet iyi açıklanmış.

Geri
Yukarı