iPhone 11 otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen parlaklık değişiyor

Ares.exe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, iPhone 11 kullanıcısıyım ve parlaklığım bir anda kendi kendine azalıp yukseliyor. Otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen bu sorunu yaşıyorum sizce bu neden oluyor ? Garantinin bitmesine 10 gün kaldı goturmeli miyim?

Merhaba dostlar, iPhone 11 kullanıcısıyım ve parlaklığım bir anda kendi kendine azalıp yukseliyor. Otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen bu sorunu yaşıyorum sizce bu neden oluyor? Garantinin bitmesine 10 gün kaldı goturmeli miyim?

Kesinlikle gönder 11leri eskitmeye çalışıyorlar eskidide aslında

Artı -1 Eksi
True tone acik mi? Garantilik bir sey olacagini dusunmuyorum bence yazilimsal. Kafasina gore mi acik kapatiyor yoksa normal gunese filan cikinca mi aciliyor?
True ton kapalı odamda oturuyorum oyun oynuyorum oyunda parlaklık düşüyor oyundan çıkıyorum 5 dakika sonra kendi kendine yükselip kısılıyor. Ana menüde gezerken bile aynı sorun oluyor

True ton kapalı odamda oturuyorum oyun oynuyorum oyunda parlaklık düşüyor oyundan çıkıyorum 5 dakika sonra kendi kendine yükselip kısılıyor. Ana menüde gezerken bile aynı sorun oluyor
Telefon ısınınca kendi kendini korumak amacıyla yapıyor ben bunun için servise göndermiştim 11 pro yu.

Telefon ekranını korumak amacıyla yapılıyor o işlem. Telefon ısnınca ekran pikselleri ölmesin diye servis öyle dedi bana.
Bilmiyorum ama rahatsız edici bir durum. Parlaklığı fullemek istediğim zaman yapamıyorum oyunda vesayre rahatsız ediyor ve oyunda 10 dk bile geçirmesem bile aynı sorun oluyor. Telefon ısınmadan bile oluyor

Geri
Yukarı