iPhone 11 pil yüzdesi ne zaman gelir?

mertkcr111

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Normalde iOS 16 ile pil yüzdesi görünecekti fakat 11'lere gelmemiş. Yeni güncellemeyle gelecek dendi bu akşam 16.0.2 sürümüne güncelledim gene ayarlar kısmında yok. Tahmini ne zamana gelir ya da gelecek mi?

Iphone 11'e neden gelmediğine dair bir bilgi var mı ben de merak ettim. Ben XS Max kullanıyorum, çevremdekiler 11 kullanıyor. Onlarda neden yok ama bana geldi? Anlamlandıramadım.

iPhone 11'e neden gelmediğine dair bir bilgi var mı ben de merak ettim. Ben XS Max kullanıyorum, çevremdekiler 11 kullanıyor. Onlarda neden yok ama bana geldi? Anlamlandıramadım.

Hocam XR VE 11'in LCD ekran olmasından dolayı pil yüzdesinin net gözükmemesinden kaynaklı gelmediğinden söz edilmişti. Aynı sebepten mini modellere de gelmedi. @epimedium'in de dediği gibi 16.1 kararlı sürümde geleceği söylendi.

IOS kullanıcılarının derdine bak! Ben girip ayarlardan dilediğim gibi açıp kapıyorum adamlar kullanıcılarına erişebilirlik dayatıyor. Yazık cidden.

*2023 apple lansmanı*
Tim: bu seneki en yeni özelliğimiz ayarlardan dilediğiniz gibi pil yüzdesini değiştirebileceksiniz hemde 1 parmak hareketiyle *şıp*

Kalabalık: auuuuuuuuuu

Yeni konular

Geri
Yukarı