iPhone 11 Pro Max vs 12 Pro vs 13

Prensess1871

Centipat
Daha fazla  
Bütçem 15.000 fakat çok kararsız kaldım zaten her şey artmış durumda. Önem verdiğim şeyler kamera ve pil durumu, beni bir 3-4 yıl rahat götürmesi. Sizce 11 serisi için geç mi kaldım? 12 Pro'ya karşı da pil durumu iç açıcı değil sanki. Düz 13 de alasım pek gelmiyor. Yorumlarınıza göre karar vereceğim teşekkürler.

Bütçem 15.000 fakat çok kararsız kaldım zaten her şey artmış durumda. Önem verdiğim şeyler kamera ve pil durumu, beni bir 3-4 yıl rahat götürmesi. Sizce 11 serisi için geç mi kaldım? 12 Pro'ya karşı da pil durumu iç açıcı değil sanki. Düz 13 de alasım pek gelmiyor. Yorumlarınıza göre karar vereceğim teşekkürler.

iPhone 13 söylediğiniz diğer cihazlardan daha iyi bir seçenek.

iPhone 13 söylediğiniz diğer cihazlardan daha iyi bir seçenek.
Önce iyi kötü fiyatı vardı artık 15'e çıkmış ona üzülüyorum, fiyatı değer mi diye ilerde düşme yaşanır mı? 12 pro hem 3 kameralı daha iyi duruyor diye düşünmüştüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce iyi kötü fiyatı vardı artık 15'e çıkmış ona üzülüyorum, fiyatı değer mi diye ileride düşme yaşanır mı? 12 Pro hem 3 kameralı daha iyi duruyor diye düşünmüştüm.

Hocam almışken bütçenizde varsa iPhone 13 alın bu arada iPhone 11 Pro Max satılmıyor iPhone 12 Pro'da stoklarda son kaldı. 11 Pro Max'i nerede buldunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı