iPhone 11 Pro Max vs Samsung Galaxy Note 20 Ultra

PunchLiner

Hectopat
Evet arkadaşlar başlıkta görüldüğü gibi her iki cihaz arasında muallakta kaldım. Sizlerin de düşüncesini merak ediyorum. Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz ve neden? Gerekçeli olarak belirtirseniz sevinirim.

O kadar para verip İPhone alırdım ama 11 modelini. Ya da SE 2020 de bakabilirsin. İşlemci olarak çok stabil ve güçlü Bionicler.

Samsung telefon çok kullandım ben.Memnun kaldığımı söyleyemem.İphone u kullanmıyorum ama kullanan tanıdıklarım var denemişliğim var.Bence baya sağlam telefon.En azından Samsung gibi 1 yıl sonra güncelleme desteğini kesmiyor adamlar.Oyum İphone dan yanadır.
Bir de üstüne üstlük İOS işletim sistemi mükemmel stabil.

Evet arkadaşlar başlıkta görüldüğü gibi her iki cihaz arasında muallakta kaldım. Sizlerin de düşüncesini merak ediyorum. Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz ve neden? Gerekçeli olarak belirtirseniz sevinirim.
Öncelikle ikisi de gerçekten çok iyi amiral gemisi. Performanslarını çok bilmiyorum ama kamerada sanırım ikisinin arasında çok bir fark yok DxoMark Mobile değerlendirmesinde. Bundan sonrası sizin tercihiniz bence. Kimi insan telefonu kişiselleştirmeyi, ayarlarıyla oynamayı sever bu yüzden android kullanır ya da telefonu olduğu gibi kullanmak ister ios tercih eder. Bana soracak olursanız ben olsam Iphone 11 Pro Max alırdım. Daha sonra elden çıkarmak istediğinizde 2.el avantajı daha yüksek. Ayrıca daha önce Samsung Galaxy S7 kullanıcısı olarak telefonu aldıktan sonra sadece 2 majör güncelleme alabildim. S7'den daha düşük özellikteki ama yeni çıkan telefonlar 1 sonraki güncellemeyi de aldılar ve bende bu yüzden soğudum. Bunu android kötü olarak algılamayın, belki ben kullanmadığımdan beri şirket politikası değişmiştir. Ama dediklerimi araştırıp göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bence 1 ay kadar bekleyin. Tahminim yeni nesil iPhone telefonlar bu zaman zarfında çıkarlar. Eğer yeni çıkan iPhone serisini beğenmezseniz en azından iPhone 11 Pro ucuzlamış olur.

Geri
Yukarı