iPhone 11 sarı ekran

Darkrose

Kilopat
iPhone 11 kullanıcısıyım. Kendi cihazımı diğer iPhone 11 cihazlarıyla karsılastırdıgımda ekranımın daha sarımtırak oldugunu fark ettim. True tone özelliği vs. kapalı.
İnternette araştırdıgımda Apple'ın bunu sorun olarak görmediği yazmakta. Garantiye yollasam mı sizce? Telefonsuz kalmakta istemiyorum.

Durum görselde eklediğim gibi. Ben telefon kamerasıyla çekince görseldeki gibi belli edemedim. O yüzden internetten görsel ekledim.

Dosya Ekleri

• pwksgp37zxu31.jpg
    pwksgp37zxu31.jpg
    223,3 KB · Görüntüleme: 344
Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 11 kullanıcısıyım. Kendi cihazımı diğer iPhone 11 cihazlarıyla karsılastırdıgımda ekranımın daha sarımtırak oldugunu fark ettim. True tone özelliği vs. kapalı.
İnternette araştırdıgımda Apple'ın bunu sorun olarak görmediği yazmakta. Garantiye yollasam mı sizce? Telefonsuz kalmakta istemiyorum.

Durum görselde eklediğim gibi. Ben telefon kamerasıyla çekince görseldeki gibi belli edemedim. O yüzden internetten görsel ekledim.

Koruma camı varsa koruma camını çıkarın eğer hala daha olmadıysa garantiye gönderin.

True tone, night Shift gibi özellikler kapalı ve koruma camından da kaynaklanan bir durum değil. Ekran paneli sarımtırak. Garantiye yollasam değişim olur mu? Diğer forum sitelerinde bu bir sorun değil Apple bununla ilgilenmemekte yazıyor da o yuzden dedim.
True tone dışında renk sıcaklığı ayarı var onu da kontrol edin.

Renk filtreleri kısmından ayarlarla oynayınca biraz daha beyazımsı oluyor fakat ekran SS alınca ilk bir sarı oluyor sonra beyaz oluyor vs her şeyle uyumlu olmuyor maalesef bu ayar. Ki bu cihazı alıp ayar yapıpta normal kullanmak için mi aldık yani? Garanti değişim vs yapar mı sizce?
Nano ya da seramik koruma kullanıyor musunuz? Yazılımsal olmasına karşın telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi denediniz mi?
Tam koruma kullanmaktayım.
Fabrika ayarlarıyla da denedim sonuc aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı