iPhone 11 şarj olurken ısınıyor

Nahz

Kilopat
Merhaba, Spigen 27W adaptör satın almıştım. Bugün elime ulaştı ve telefonu şarja taktım. Fakat telefon bir süre sonra ısınmaya başladı. Sizce bu normal mi? İçim rahat olmadı sorayım dedim. Bu arada, bu cihaz için son konum olmasını umuyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Spigen 27W adaptör satın almıştım. Bugün elime ulaştı ve telefonu şarja taktım. Fakat telefon bir süre sonra ısınmaya başladı. Sizce bu normal mi? İçim rahat olmadı sorayım dedim. Bu arada, bu cihaz için son konum olmasını umuyorum. Şimdiden teşekkürler.
Normal benim tabletimde şarjdayken ısınıyor.

iPhone 11'in kutusundan çıkan 5v 1A 5W adaptör çıkıyorsa (11 Pro Max'te 18W çıkıyor) normal bir durum. Hızlı şarjı kapatamıyorsunuz bu arada.

Orijinal adaptör kullanmanızı öneririm. Apple lisansı var mı adaptörün?

Apple 20W stoklarda bulamadığım için mecburen spigen aldım. Spigen tavsiye edildiği için alayım dedim. YouTube'a baktığımda, bazı içerik üreticileride spigen kullandığını gördüm. Sanırım sertifikası bulunuyor.

Apple 20W stoklarda bulamadığım için mecburen spigen aldım. Spigen tavsiye edildiği için alayım dedim. YouTube'a baktığımda, bazı içerik üreticileride spigen kullandığını gördüm. Sanırım sertifikası bulunuyor.

Bilemiyorum ben her zaman orijinal kullanılmasından yanayım pil sağlığını olumsuz etkiliyorlar diye duydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı