iPhone 11 stoklar tükendi mi?

SeyhunGnR

Picopat
Daha fazla  
Apple iPhone 11 üretimini durdurmuştu ve bana çok saçma geldi bu hareket. Yani artık ucuz-orta fiyatlı bir iPhone modeli satılmayacaktı. Satışlar azalmaz mı piyasada sadece 3 Telefon olursa.

Apple iPhone 11 üretimini durdurmuştu ve bana çok saçma geldi bu hareket. Yani artık ucuz-orta fiyatlı bir iPhone modeli satılmayacaktı. Satışlar azalmaz mı piyasada sadece 3 Telefon olursa.
Azalmaz. Millet neden yeni çıkan modelleri almak yerine gidip 11 alsın? Cihazlar sadece Türkiye'de satılmıyor.

Elbet azalır ama 5 6 aylık maaşıyla iPhone 13 alanlar oldukça Apple pek üzülmez bence.

Diğer Telefonlar boşunamı hizmete sunuldu satmak için eskide kalanları kaldırıyorlar.

Azalmaz. Millet neden yeni çıkan modelleri almak yerine gidip 11 alsın? Cihazlar sadece Türkiye'de satılmıyor.

Fiyat? Türkiye'de herkes yenisini alamıyor.

11 zaten sıfır alınmaz 16-17K'ya. İkinci el 11'ler garantili temiz cihazlar 10-12K arası satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı