iPhone 11 vs 12

bangx3

Centipat
Yer
İstanbul - Kadiköy
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekipmanlar (*Sistem imzamda yazıyor...)

Schneider APC PM5-GR 5'li Akım Korumalı Priz
TP-LİNK Archer T2U AC600 Wireless USB

Logitech F710 Kablosuz PC Gamepad
Logitech G305 LıghtSpeed Wireless Gaming Mouse
Razer BlackShark V2 X Kablolu Siyah Gaming Kulaklık
Steelseries QcK Heavy XXL Gaming Mouse Pad
SteelSeries Apex 3 TKL Türkçe RGB Gaming Klavye
Merhaba arkadaşlar, fazla uçmadan iPhone istiyorum fakat mantıklı da bir seçim yapmam gerek. iPhone 11 ve 12 arasında kaldım. 13 ise çok zorluyor aylarca kredi taksiti ödemek istemiyorum. Alışverişi iPhone resmi sitesinden yapacağım, şarj adaptörü de alacağım. Kulaklık kullanmıyorum.

Güncel telefonum Samsung A20 3 yıllık falan.

Telefonda oyun oynamıyorum, tercih etmiyorum.

12 alın OLED ekran ve 1170P. 11 ise IPS ve 1080P bile değil 828P. Tek sorun 11 bataryası 12'ye göre daha iyi. 12 serisinde Apple nedense 11'e göre bataryada geriye gitti ama onun dışında her şey daha iyi.

12 alın OLED ekran ve 1170P. 11 ise IPS ve 1080P bile değil 828P. Tek sorun 11 bataryası 12'ye göre daha iyi. 12 serisinde Apple nedense 11'e göre bataryada geriye gitti ama onun dışında her şey daha iyi.
Baktımda bataryası cidden geriye gitmiş. Şuan elimde bulunan dandik telefonun bile 4000mah.. İphone 12 2800'lerde 11 3200'lerde... İphone 13 mini daha mantıklı sanki!

iPhone'lar ile ilgili en iyi incelemeyi iPhonedo yapar. Oradan farklara bakılabilir.

Baktımda bataryası cidden geriye gitmiş. Şuan elimde bulunan dandik telefonun bile 4000mah.. İphone 12 2800'lerde 11 3200'lerde...

Direkt mAh olarak kiyaslama iOS isletim sistemi geregi yapisi pili daha verimli kullandigi icin cok yuksek mAh degerlerine gerek duymuyor. 12 bir gunu cikaracak bir cihaz merak etme.

Ben 11'den 13'e geçtim. Fark hissedilir derecede. Yalnız hiç 12 bakmadım o süreçte. Belki çıkış yılları yakın olduğu için benim radarımdan kaçtı bilemiyorum. Yalnız batarya olarak çok olumlu yorum almamıştım 12 çıktığı zamanlar. Sonradan toparladıysa alınabilir. Size kalmış ama bir kere alayım daha uzun süre kafam rahat etsin diyorsanız 13 daha mantıklı bence. Biliyorum bütçe zorluyor sizin için ama değecektir. 12 ile 13 arasında devasa bir fiyat farkı olmadığı için bu öneriyi yapıyorum.

Ben 11 almazdim ancak 12 ile 13'ün arasinda 2-3K varken de 12 almazdım. Galaxy S23 bahsi geçen bütün modellerden daha mantıklı olur.

Baktımda bataryası cidden geriye gitmiş. Şuan elimde bulunan dandik telefonun bile 4000mah.. İphone 12 2800'lerde 11 3200'lerde... İphone 13 mini daha mantıklı sanki!
Mah olarak kıyaslamayın iPhone'ları hocam. iOS çok daha az pil tüketiyor. Model bazında incelemelere dayanarak bakmak gerek mesela iPhone 14 3200, S22 3800 ama fark atıyor iPhone 14.

Merhaba arkadaşlar, fazla uçmadan iPhone istiyorum fakat mantıklı da bir seçim yapmam gerek. iPhone 11 ve 12 arasında kaldım. 13 ise çok zorluyor aylarca kredi taksiti ödemek istemiyorum. Alışverişi iPhone resmi sitesinden yapacağım, şarj adaptörü de alacağım. Kulaklık kullanmıyorum.

Güncel telefonum Samsung A20 3 yıllık falan.

Telefonda oyun oynamıyorum, tercih etmiyorum.

iPhone 12 daha iyi, ama eğer fiyat olarak beğenmediyseniz iPhone 11'de alabilirsiniz. Ekran dışında oda iyi bir telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı