iPhone 11 vs. iPhone 12

smncgzr

Kilopat
Arkadaşlar, bu konu hakkındaki fikirleriniz neler? iPhone 11 mi yoksa iPhone 12 mi? Özellik olarak çok fazla bir fark yok gibi. Aradaki fiyat farkına değer mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence değebilir çünkü; Ekran kısmına baktığımız da İphone 12'nin renkler konusunda daha üstün olduğunu görebiliyoruz. İphone 11'in kırılmaya dayanıklılığı bulunmazken İphone 12'de bulunuyor. Ağırlık kısmına geldiğimizde ise İphone 12'nin yine üstün olduğunu görebiliriz. İphone 11 IPC panel kullanırken, 12 ise OLED bir panel kullanmakta. İncelikten bahsetmiyorum bile...

Bence değebilir çünkü; ekran kısmına baktığımız da iPhone 12'nin renkler konusunda daha üstün olduğunu görebiliyoruz. iPhone 11'in kırılmaya dayanıklılığı bulunmazken iPhone 12'de bulunuyor. Ağırlık kısmına geldiğimizde ise iPhone 12'nin yine üstün olduğunu görebiliriz. iPhone 11 ıpc panel kullanırken, 12 ise OLED bir panel kullanmakta. İncelikten bahsetmiyorum bile...

Ve arada binlerce liralık fark bulunmakta. Yenilik takıntınız yoksa 11 gayet hoş bir telefon kendim kullanıyorum. Karşılaştırın.

1080p OLED ekran ile 720p LCD ekran arasında dağlar kadar fark var. Mümkünse tabii ki 12 alınmalı.

Bu arada son zamanlarda iPhone 11 ile ilgili çok fazla şikayet görüyorum, özellikle WiFi ve şarj konusunda. Ekşi'de iPhone 11 başlığına bir bakın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı