iPhone 11 vs iPhone 12

receps24

Hectopat
Merhaba. 11 ile 12 arasında kaldım. Size sormak istiyorum. Bildiğiniz gibi iPhone 11 2019'da çıktı bu yüzden pek almak istemiyorum ve Call of Duty tarzı oyunlarda hafif donma falan oluyormuş ve normal ekranda da hafif donmalar oluyormuş bu yüzden iPhone 12 almak istiyorum hem daha güncel hem sorun yaratmadığı için ama yine de bilemedim size sormak istedim. Bir yandan da iPhone 12 almak istemiyorum çünkü 11 ile 12'nin tasarımı aynı sadece cerceve farkı var ama bilmiyorum. (Aradaki fiyat farkını önemsemeyin.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz gibi iPhone 11 2019'da çıktı bu yüzden pek almak istemiyorum ve Call of Duty tarzı oyunlarda hafif donma falan oluyormuş ve normal ekranda da hafif donmalar oluyormuş.
Böyle bir şey yok. Aradaki fiyat farkı 4000 TL'den fazla. Bu nedenle 12 ne kadar daha iyi olsa da 11 mantıklı fiyat olarak.

Nerden duydunuz bilmiyorum ancak en ufak donma yok. Arada elbette güç ve kamera farkı var ama günlük kullanımda fark edemezsiniz bile. 12'nin avantajları Pro olmayan modelleri kıyaslandığında daha yüksek ekran çözünürlüğüne sahip olması ve OLED ekran olması. (iPhone 11'de de OLED var ancak sadece Pro ve Pro Max modellerinde)

Aralarındaki en büyük fark ekran kalitesi ve 12’nin çerçeveleri 11’e göre çok ince ve yuvarlak değil. Ben 12 kullanıyorum ve aradaki farkı vermeye değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı