iPhone 11 vs Samsung A54 5G

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zollaV12

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki telefon arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
Not: Şu anda Android telefon kullanıyorum.

İphone 11 her ne kadar ekran konusunda geri kalsa da yine de bence diğer yönleriyle daha tercih edilebilir bir model hocam.

Kamera için alacaksan iPhone 11 al ikinci el piyasası da yüksek istediğin zaman satma şansın var. Android'leri alınca elinde kalır zor satarsın. Android 2 yıl sonra yavaşlamaya başlar aldığın telefonu uzun süre kullanıyorsan iPhone 11 al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki telefon arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
Not: Şu anda Android telefon kullanıyorum.
Bence de iPhone 11. Ancak ekran konusunda berbat üstelik önümüzdeki bir kaç güncelleme ile başınıza bela olabilir. A54 almak da çok mantıklı çünkü güncel bir Android almak gerçekten de kullanılabilirlik açısından çok işlevli. İkisi arasında seçim yapmak zor ama iPhone 11 diyorum.

Kamera için alacaksan iPhone 11 al ikinci el piyasası da yüksek istediğin zaman satma şansın var. Android'leri alınca elinde kalır zor satarsın. Android 2 yıl sonra yavaşlamaya başlar aldığın telefonu uzun süre kullanıyorsan iPhone 11 al.
Bu tür 2 yıl sonra android yavaşlıyor mantığını kim çıkardı cidden çok içten o kişiye sövesim geliyor herkesin aklına çivilemişler şunu. Hayır arkadaşlar Androidler 2 yıl sonra yavaşlamıyor şuan bile Samsung Galaxy Note 7'ler kullanım açısından çok iyiler. Sizin dediğiniz o yavaşlama olayı iPhone'larda da oluyor hatta eski telefonları yavaşlatıyorlar. Allah için fanlık yapmadan "iPhone işte" deyip geçmeden düzgün bir öneri yapın insanlar yanılmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı