iPhone 11 vs Samsung Galaxy S20 FE

Bütçe
13000
S20 FE öneririm 2´si arasından. Ekran özellikle 11´de çok kötü. Renkler inanılmaz soluk. (S20 FE Snapdragon sahibiyim.)
Kamera olarak video noktasında 11 daha iyi. Fotoğraf performansları birbirine yakın. Ama fiyat farkı nedeniyle S20 FE SD 865 modeli daha mantıklı.
Fotoğrafta S20 FE daha iyi çekiyor, videoda ise 11 🤔.

iPhone 11 ve S20 FE(aktif olarak bunu kullanıyorum) kullanan biri olarak ekosisteminiz varsa iPhone onun dışında net şekilde S20 diyebilirim fiyattan ötürü. Lakin uzun vadede yine de iPhone genelde daha iyi olur güncelleme desteği sistem stabilitesi vs.

Aslında 20'deki de kötü değil sadece termal problemleri var. Klasik Exynos.
Klasik Exynos değil. Exynos 990 dışında yarı yolda bırakan bir Exynos amiral gemisi işlemcisi yok. Exynos 990 güç tüketimi, performans noktasında da çok kötü. Sadece termal verimlilik olarak kötü değil.

Klasik Exynos değil. Exynos 990 dışında yarı yolda bırakan bir Exynos amiral gemisi işlemcisi yok. Exynos 990 güç tüketimi, performans noktasında da çok kötü. Sadece termal verimlilik olarak kötü değil.

Yok o şekilde değil Exynos serisi gördüğüm kadarıyla sadece termal konuda biraz sorunlu genel olarak ben yarı yolda bırakır demedim genel aile için.

Yeni konular

Geri
Yukarı