iPhone 11 vs Samsung S20FE

Bütçe
7000

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 11 mi Samsung S20 FE mi alsam emin olamadım. Arakadi fiyat farkına değer mi? Kaç yıl götürür. Telefonda çok oyun oynayan biri değilim genellikle Instagram ve YouTube kullanıyorum. Uzun süre Android kullandım ama IOS'ya da Android diye bir isteğim yok. Kamera önemli ama sırf kamera iyi diye birini tercih etmem. Sadece olsa daha iyi olur kafasındayım.

Arkadaşlar iPhone 11 mi Samsung S20 FE mi alsam emin olamadım. Arakadi fiyat farkına değer mi? Kaç yıl götürür. Telefonda çok oyun oynayan biri değilim genellikle Instagram ve YouTube kullanıyorum. Uzun süre Android kullandım ama IOS'ya da Android diye bir isteğim yok. Kamera önemli ama sırf kamera iyi diye birini tercih etmem. Sadece olsa daha iyi olur kafasındayım.

iPhone 11 genel olarak daha iyi ama ekran olarak S20 FE daha iyi.

Kamera olarak S20 FE iyi ancak iPhone 11 daha iyi.

12 mini için aradaki fiyat farkına değer ama ekranından dolayı bence sizin için S20 FE gayet yeterli olur.

iPhone 11 ve Samsung S20FE arasındayım. iPhone alırsam 64 GB alacağım. 3K fiyat farkı değer mi emin olamadım.

Çöproid çilesi çekmek istiyorsan Samsung al. 3 ay sonra bellek temizleme önbellek temizleme yazılımlarını indirmeye başlarsın malum şişiyor sürekli Android. 2 sene sonra da mikro takılmalar vs başlar.
Iphone al keyfine bak. Ha bu arada Instagram’a piksel piksel video atmak istemiyorsan da Iphone alacaksın. Iphone alırsan ileride değeri düşmeden satarsın Android alırsan söylemiyorum bile.

Geri
Yukarı