iPhone 11 vs XS vs X sıcaklık dereceleri

Yardımınız için teşekkürler ancak pek faydalı bir yazı olduğunu düşünmüyorum.Arka plan uygulamalarını kapatın,düşük güç moduna alın,apple destek ile konuşundan öteye gitmemiş

iPhone 11 kullanıyorum ısındığını sadece güneşin altınfa full parlaklıkta kullanırken hissediyorum. Zaten her telefonda hissedersin bunu. Ben daha ısınma sorunu yaşamadım.
Teknoloji birazda şans işi.Teşekkür ederim.Bende şansımı deniyeceğim çok rahatsız ederse iade etmeyi düşünüyorum.
iPhone 11 kullanıyorum ısındığını sadece güneşin altınfa full parlaklıkta kullanırken hissediyorum. Zaten her telefonda hissedersin bunu. Ben daha ısınma sorunu yaşamadım.
Acaba kaç gb modelini kullanıyorsunuz ?

Son düzenleme:
Merhaba herkese iyi forumlar, yaklaşık 1 haftadır iPhone 11 almak için araştırma yapıyorum. Dün Teknosa'dan bir arkadaşımla konuştum ve iPhone 11'lerin çok ısındığını ve çok fazla iade aldıklarını söyledi. Bu durum çözülürmü ya da XS veya XS Max modellerine yönelmeli miyim? Çok kararsız kaldım.
Ben iPhone 11 Kullanıcısıyım. Gerek Sosyal medya, instagram ,youtube gerekse pubg oynarken gram ısındığını görmedim. Pubg de orta ayarlarda oynuyorum yüksek ayarlarda ısınıyorsa bilemem. Genel anlamda memnunum. Uzun süre kullanmak istersen iPhone 11 almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı