iPhone 11 vs XS

Fatih Şarova

Hectopat
Daha fazla  
Suanda 2 telefon arsında kaldım. İPhone 11 mi yoksa XS mi? Teknosa XS'de su anda 256 GB lısını 8200'e satıyor. İPhone 11 7300. Hangisini almak daha mantıklı? Android almak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa yerine internetten daha ucuz sitelerden alabilirsin cihazları. Net'te iPhone 11 6900 TL, XS modeli ise 7300 TL. Bahsettiğim modeller 64 GB olan modelleri.

İPhone 11 CPU, GPU, kamera ve batarya olarak XS modelinden daha iyi bir telefon. XS modelinin AMOLED ekran avantajı var. İkisi arasından iPhone 11 almak daha mantıklıdır.

Suan acil sekilde telefona ihtiyacin yoksa yeni cikacak olan iPhone'lar icin beklemeni oneririm. XS ile 11 arasında devasa bir fark yok zaten ama yeni çıkacaklarda çentik olmayacağı, hatta port bile olmayacağı gibi söylentiler var yani köklu degisikler gelme ihtimali bayağı yuksek. Bu tarz teknolojik gelismelere ilginiz de varsa bence beklemek en mantiklisi. Ha yok telefon almam lazim suan diyorsaniz ben 11 alirdim, telephoto kamera ve yuksek cozunurluk ekran haric XS'in avantaji yok gibi, ki ekran olarak iPhone 11'de kötü değil.

Hepinizin değerli yorumları icin sağ olun. Hemen almak zorundayım, telefonumu kaybettgim icin.

Yeni konular

Geri
Yukarı