iPhone 11'den sonraki telefonların oyun performansı iyi midir?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Normalde iPhone almam ama ilerideki doğum günüm için iPhone istiyorum sanırım. Oyun performansı nasıl IPhone'ların 11'den sonraki?

Normalde iPhone almam ama ilerideki doğum günüm için iPhone istiyorum sanırım. Oyun performansı nasıl IPhone'ların 11'den sonraki?
Ben iphone se 2022 kullanıyorum gayet memnunum.

IPhone'lar oyunda yüksek FPS verir ama soğutma olmadığı için çok ısınır. Oyun için akıllı telefon alacaksan Android tarafına yönel derim.

IPhone'lar oyunda yüksek FPS verir ama soğutma olmadığı için çok ısınır. Oyun için akıllı telefon alacaksan Android tarafına yönel derim.

Şu anda Oppo A74 kullanıyorum, şarj ömrü falan çok iyi ama en ufak oyunda takılıyor oyun modu olmasına rağmen. iPhone kullanan bir insan değilim normalde ama bilemedim. Gelecek doğum günüm için düşünüyorum çok da pahalı olmayan bir şey.

Fotoğraf kalitesi ve oyun oynama iyi olsa yeterli aslında.

Oturup saatlerce oynamam bir de, maksimum 25 30 dakika oynarım bir oyunu.

Şu anda Oppo A74 kullanıyorum, şarj ömrü falan çok iyi ama en ufak oyunda takılıyor oyun modu olmasına rağmen. iPhone kullanan bir insan değilim normalde ama bilemedim. Gelecek doğum günüm için düşünüyorum çok da pahalı olmayan bir şey.

Fotoğraf kalitesi ve oyun oynama iyi olsa yeterli aslında.

Oturup saatlerce oynamam bir de, maksimum 25 30 dakika oynarım bir oyunu.

Oyun için iPhone alacaksan 13 almanı tavsiye ederim.

Oyun için iPhone alınmaz. Çok daha ucuza iPad almanızı öneririm ama o paralara Xbox Series S satılıyor. Karar sizin.

Xbox Series S'im var zaten, hocam Clash Royale, işte ne bileyim her türlü indie oyun kasıyor telefonda. Kasmasını istemiyorum sadece, öyle sadece oyun odaklı bir telefon istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı