iPhone 11'i satıp Xiaomi Mi 10 Ultra almak mantıklı mı?

Üstünlüğü mAh ile ölçüyor deyip 1 günü bile çıkaramayan iPhone 11'i tavsiye ediyorsunuz higher mind 999 IQ :)). Ayrıca Megapiksel'in çokluğu değil kamera yazılımı nasıl çalışır bu önemli. Instagram'dan bahsedecekseniz lütfen önceden belirtin de sizi engelleyeyim.

Instagrama gerek yok 11 Ultra bile 12 miniden çöp çekiyor bulanık çekiyor yeterlidir umarım her neyse Xiaomi umarım size bir telefon yollar doya doya kullanırsınız Apple çöp haklısınız iyi eğlenceler.

Apple ne buney adamlar kaç kez bu güncelleme ile tüm hatalar sonlanacak dedi 13 çıkacak hala porblemli.
iOS 15 çok büyük sorunlarla çıktı. Ben MIUI'dan haz etmiyorum. Kullanan biriyim. Fakat farklı rom yükleme gibi seçenekleriniz var ayrıca işinizi aksatmıyor. Ben iPhone kullanırken wi-fi'a bağlanmaması, kamera yazılımının siyah görüntü vermesi vs. beni deli etti ben de Android kullanıyorum. Mutluyum. Güvenlik konusunda da oldukça iyi mesela.
Instagrama gerek yok 11 Ultra bile 12 miniden çöp çekiyor bulanık çekiyor yeterlidir umarım her neyse Xiaomi umarım size bir telefon yollar doya doya kullanırsınız Apple çöp haklısınız iyi eğlenceler.
1 yıl sonra çıkmış 12 mini ile 1 yıl önceki mi 10 ultra karşılaştırırmak. Düşündürücü 🤔.

Üstünlüğü mah ile ölçüyor diyip 1 günü bile çıkaramayan iPhone 11'i tavsiye ediyorsunuz higher mind 999 IQ :)). Ayrıca megapiksel'in çokluğu değil kamera yazılımı nasıl çalışır bu önemli. Instagram'dan bahsedecekseniz lütfen önceden belirtin de sizi engelleyeyim.
Kamera yazılımlarının nasıl çalıştığını Instagram'la ölçmüyorum. Bunu sadece Android kullananlar düşünüyor zaten Samsung kullanırken ben de düşünüyordum. Yani kamera yazılımının Android kanadında dana iyi çalıştığını söylüyorsanız ben sizi engelleyeyim ki boşuna cümle yazıyor olmayayım. :D

Gözle görülebilir, bir sürü inceleme varken bana gelip bunu söylüyorsanız... hiçbir şey diyemiyorum.

Kamera yazılımlarının nasıl çalıştığını Instagram'la ölçmüyorum. Bunu sadece Android kullananlar düşünüyor zaten Samsung kullanırken ben de düşünüyordum. Yani kamera yazılımının Android kanadında dana iyi çalıştığını söylüyorsanız ben sizi engelleyeyim ki boşuna cümle yazıyor olmayayım. :D

Gözle görülebilir, bir sürü inceleme varken bana gelip bunu söylüyorsanız... hiçbir şey diyemiyorum.
Ben ikisini de kullandım. İnceleme izlemeye ihtiyaç duyuyorsan sen bilirsin. iOS'un kamera yazılımı daha kötü diyen de olmadı. Ve Instagram'dan bahsedip kamerasına daha iyi diyen bir iPhone kölesidir. Video çekiminde mi 10 ultra daha iyi diyemem mesela ama siz beni oldukça yanlış algıladınız bizzat böyle yazılımlarla ilgileniyorum ben. Ve olaya oldukça objektif bakıyorum. Boşuna anlatan benim sanırım ama yine de olsun.
Ha bir de iOS çöp gibi ifadeler kullanılmaz bence çünkü hepsinde bir sürü insanın emeği var.

Ben ikisini de kullandım. İnceleme izlemeye ihtiyaç duyuyorsan sen bilirsin. iOS'un kamera yazılımı daha kötü diyen de olmadı. Ve Instagram'dan bahsedip kamerasına daha iyi diyen bir iPhone kölesidir. Video çekiminde mi 10 ultra daha iyi diyemem mesela ama siz beni oldukça yanlış algıladınız bizzat böyle yazılımlarla ilgileniyorum ben. Ve olaya oldukça objektif bakıyorum. Boşuna anlatan benim sanırım ama yine de olsun.
Ha bir de iOS çöp gibi ifadeler kullanılmaz bence çünkü hepsinde bir sürü insanın emeği var.
Gelmişsin hâlâ ikisini de kullandım diye kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Tamam Android, iOS'ten daha iyidir. :D

Allah sizinle tartışanlara şimdiden sabır versin.

Gelmişsin hâlâ ikisini de kullandım diye kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Tamam Android, iOS'ten daha iyidir. :D

Allah sizinle tartışanlara şimdiden sabır versin.
Haklı çıkacak bir konu var mı? Kardeşim herkesin kendi düşüncesi vardır kullanıma göre Android iOS'a on basar diyorum. Kullanan benim çünkü. Ya rabbim akıl fikir ver :D
Komik yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı