iPhone 11'in kötü olduğunu nasıl anlatılır?

erdemst17

Megapat
Makaleler
1
Yer
Asylum
Arkadaşımla bir tartışmaya girdik ve iPhone'nin eksik özelliklerini saymama rağmen illa "AnTuTu AnTuTu" diyor. Kendisi ikna olmuyor belki siz deyince ikna olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ona Samsung fold Z'leri göster. 2 sn sonra alacaktır eminim.

Arkadaşımla bir tartışmaya girdik ve IPhone'nin eksik özelliklerini saymama rağmen illa "AnTuTu AnTuTu" diyor. Kendisi ikna olmuyor belki siz deyince ikna olabilir.

Kusura bakma ama ben hiçbir iOS telefonla Android telefonu kıyaslamamam iOS her zaman 2 kat öndedir ancak bu iki katın fiyat farkına değip değmediği konusunda bir şey diyemem.

İhtiyaçlarınızı görüyorsa 4-5 yaşındaki bir cihaz bile iyidir, neye göre kötü olduğu görecelidir. Ayrıca neden kötülemek istiyorsunuz ki, bundan çıkarınız ne? Yüzlerce mühendis tarafından üretilen ürünlerin hepsinin harika yanları vardır. O yüzden "bence" kötü ürün yoktur, daha iyisi vardır.

iPhone 11 kullanıyorum aşırı derecede memnunum. Telefon teklemedi bile hiç performans batarya kamera konularında oldukça tatmin edici bu telefona kötü demek için telefonlar konusunda çok cahil olmanız lazım. Tasarımı konusunda çerçeveler ve kasası nispeten daha geride olabilir o da kişinin kendi zevk meselesi. Benim için bir sorun teşkil etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı