iPhone 11'in şarjı %100'den %80'e çok çabuk iniyor

Ömer993

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, 2 gün önce aldığım iPhone 11 telefonum dün ve bu sabah şarjı %100 yapmama rağmen %100'den 80'e düşmesi 5 dk bile almıyor. 80'den sonra normal düşüyor fakat anlamadım 2 sabahtır 100'den 80'e saniyeler içinde düşüyor sebebi nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle servise gösterin. Benim İPhone 11 %82 pil sağlığına sahip ancak o bile 2-3 saatte 80'i zor görüyor.
Yurtdışı pil yenilenmiş bir cihaz bendeki.Ekran süresinde bir sıkıntı yok 6 saatler rahatlıkla görüyorum.Ama 100-70 arası 10 dk sürüyor.Sonrasında ise yüzdeler çok çok yavaş düşüyor.

Yurtdışı pil yenilenmiş bir cihaz bendeki.Ekran süresinde bir sıkıntı yok 6 saatler rahatlıkla görüyorum.Ama 100-70 arası 10 dk sürüyor.Sonrasında ise yüzdeler çok çok yavaş düşüyor.
Cihazım yurtdışı fakat sıfırdı. Şuan dediğim gibi %82 pil sağlığına göre iyi bile gidiyor. 2 saat sürenin sonunda %80 olmakta .

Öncelikle 5wattlık şarj aletiyle 2 3 saatte şarj etmen lazım.

Bir de ‘benim günlük hareketlerimi algıla%80’ tarzında bi ayar var iphone 11de. Onu kapat.

Telefonu şarj ederken 80 e kadar dolduyor, biraz bekliyor sonra senin uyanmana yakın 100e tamamlıyor. Tabi bu ayarı kapadıktan sonra telefon 100 olduğunda prizde bırakmamaya dikkat et. Bu dediğim 2 şeyi yapmana rağmen düzelmezse servise göster.

Öncelikle 5wattlık şarj aletiyle 2 3 saatte şarj etmen lazım.

Bir de ‘benim günlük hareketlerimi algıla%80’ tarzında bi ayar var iphone 11de. Onu kapat.

Telefonu şarj ederken 80 e kadar dolduyor, biraz bekliyor sonra senin uyanmana yakın 100e tamamlıyor. Tabi bu ayarı kapadıktan sonra telefon 100 olduğunda prizde bırakmamaya dikkat et. Bu dediğim 2 şeyi yapmana rağmen düzelmezse servise göster.
İyileştirilmiş pil şarjı. Pil ayarlarında. Kapat.

Geri
Yukarı