iPhone 12 alınır mı?

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
Bu yılda hala iPhone 12 alınır mı? Oyun, kamera ve kullanım açısından rahat eder miyim? Oyun olarak PUBG Mobile vb. gibi güç gerektiren oyunlar oynarım. Kamera da benim açıdan önemli. Rahat eder miyim?

Bu yılda hala iPhone 12 alınır mı? Oyun, kamera ve kullanım açısından rahat eder miyim? Oyun olarak PUBG Mobile vb. gibi güç gerektiren oyunlar oynarım. Kamera da benim açıdan önemli. Rahat eder miyim?

2. elden alacağım diyorsanız alınır fakat sıfır alacaksanız aynı fiyatlara daha iyi telefonlar var.

S23 Ultra al uzun ömürlü olur birçok açıdanda daha iyi oldugunu düşünüyorum

2. elden alacağım diyorsanız alınır fakat sıfır alacaksanız aynı fiyatlara daha iyi telefonlar var.

Xiaomi önerir misiniz peki? Telefon alınca 5-6 sene, yavaşlama ya da performans kaybı olsun istemiyorum. Sizin önerdiğiniz güzel bir telefon mu?

S23 Ultra al uzun ömürlü olur birçok açıdanda daha iyi oldugunu düşünüyorum
S23 Ultra o fiyat bandında değil hocam.

Xiaomi önerir misiniz peki? Telefon alınca 5-6 sene, yavaşlama ya da performans kaybı olsun istemiyorum. Sizin önerdiğiniz güzel bir telefon mu?
27 bin TL bütçe ile cihaz puanına göre sıralama yapınca çıkan sonuçlar size hangi markayı tercih etmeniz gerektiğini bence fazlasıyla söylüyor gibi.

1686169147758.png

Fiyat da önemli ancak eğer arada ufak bir fiyat farkı varsa iPhone 13'e zorlamanız daha iyi olur. Eylül'de iPhone 15 tanıtılacakken iPhone 12 almak eğer iyi bir fırsat yakalanmadıysa bence mantıksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı