iPhone 12 beklenmeli mi?

vortex12

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 11 düşünüyorum ama yakın zamana 12 çıkacak çıktığında iPhone 11 fiyatında mı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir miktar daha pahalı olacaktır ama beklenmeli bence. Çünkü hem 11'lerin fiyatı hiç düşmedi hem de "Yeni her zaman iyidir" diye bir tabir var.

Tabi kur farkından ve insanlık dışı vergilerden dolayı ikisi de insanın aklıyla bir şekilde dalga geçer fiyatta olacak nasıl olsa.

iPhone 11 düşünüyorum ama yakın zamana 12 çıkacak çıktığında iPhone 11 fiyatında mı olur?

Fiyatı iPhone 11'den biraz daha pahalı olur. Ama şık bir tasarımı olacağı kesin.
Bence iPhone 11 alın zaten çok uzun süreler dayanıyor IPhone'lar. Uzun süre güncelleme de alır.

iPhone 12 Mini beklenebilir çünkü "12" ailesi kasa olarak "5" ailesiyle aynı olacak ayrıca iPhone 12 Mini ise 4.5inch boyutu ve A14 işlemcisiyle beraber mükemmel pil performansı ve tek elle kullanım ergonomisi sunacaktır. Ayrıca yabancı kaynakların bir çok defa dile getirdiği fiyat konusunda da iPhone 12 Mini'nin çıkış baz fiyatı iPhone 11'den daha ucuz olması yönünde. Elbette Türkiye'de vergilerle yüksek fiyatlara satın alacağız fakat bu demek oluyor ki şu an iPhone 11 8.000TL ise iPhone 12 Mini tahminimce 6.000-7.000 bandında gelebilir.

iPhone 11 kullanıyorum. Satın alalı 1 ay oluyor keşke 12leri bekleyip bir görseydim dedigim oluyor ama 11'de seni hiç üzmez gayet güzel telefon. Benim fikrim 12leri bekle ama 12'ler çıkınca 11'in fiyatının düşecegini hiç sanmıyorum zaten Apple 11'e zam yapmıştı yakın zamanda. Zam yaptıgında ise dolar Euro daha düşüktü şu an ikisi de uçuşta o yüzden indirim olacagını sanmıyorum.

Eğer Kasım ayında ülkemize gelecekse beklenir, ama Aralık ayına sarkarsa beklenmez. Dolar kurunun bir ay sonraki konumunu bilmiyoruz ve Apple'ın yeni ürünleri daha yüksek bir kurdan ülkeye giriş yaparsa, arada ciddi fiyat farkları oluşabilir.

Geri
Yukarı