iPhone 12 için kulaklık önerisi

Mertosko

Hectopat
Yer
İstanbul / Kartal
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Merhabalar, iPhone 12 aldım ve bildiğiniz gibi içerisinden kulaklık çıkmıyor. Maks 300 lira sınırında bir kulaklık arıyorum. Kablolu veya kablosuz olması pek fark etmez ama kulak içi olmalı. Benim önceliğim müzik dinlemek olacak. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhabalar, iPhone 12 aldım ve bildiğiniz gibi içerisinden kulaklık çıkmıyor. Maks 300 lira sınırında bir kulaklık arıyorum. Kablolu veya kablosuz olması pek fark etmez. Benim önceliğim müzik dinlemek olacak. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

3.5mm girişli almanızı önermiyorum, içinden dönüştürücüde çıkmadığı için kullanamazsınız.

Kablolu kulaklık alırsan daha çok işine yarayacağına inanıyorum yukarıda ki arkadaşın belirttiği gibi kablolu kulaklık güzel olabilir, şarj ederken kullanamama gibi sıkıntı olacağını düşünmüyorum bataryası yüksek kapasiteli bi cihaz, Hayırlı olsun bu arada

TWS kablosuz;

Kablolu;

kulaklığın kulak içi olması ve müzik kalitesi önceliklerim. Performanstan yana olduğum için kablolu da olur farketmez. Lightning kablolu kulaklık bulamıyorum maalesef

Kulaklığın kulak içi olması ve müzik kalitesi önceliklerim. Performanstan yana olduğum için kablolu da olur fark etmez. Lightning kablolu kulaklık bulamıyorum maalesef
Kablosuz almanız daha mantıklı, dönüştürücü ile kulaklıktan tam verim alamayabilirsiniz.

Haylou T15 kullanıyorum 2 ay önce Amazon’dan almıştım. 11 ile stabil bir şekilde çalışıyor ve çekim mesafesi falan gayet yeterli. Kablolu istiyorsanda 20-30TL’ye Xiaomi Piston vardı onu kullandım 1 sene boyunca. Bunları önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı