iPhone 12 için peşin fiyatına taksit yapan satıcı önerisi

Vatana vs yerlere gidebilirsin. Fibabanka'dan kredi taksit yaparlar.

iPhone 12 almak istiyorum bir de epeydeki gosterilen saticilar saglam mi? Yani herkes farkli bir şey soyluyor yorumlarda biri cok iyi paketlenmis falan falan digeri cok kotu hatta cihaz acilmiyor falan diyor. Saglam bildiginiz satici var mı? Ama cok fiyat artmasini istemiyorum.

Yasal olarak 3500 TL üzerindeki cihazlar için alışveriş kredisi taksiti 3 taksiti geçemiyor. Vatan Hepsiburada Turkcell Vodafone vb yerlerden alışveriş kredisi ile 12 aya böldüremezsiniz. Diğer seçenekleri bilmiyorum. Bankadan direkt normal kredi çekilerek yapılabilir o zaman da faiz farkı çok oluyor. Bankanın sonradan 12'ye böleceğini de sanmıyorum. Bildiklerim bunlar.

Yasal olarak 3500 TL üzerindeki cihazlar için alışveriş kredisi taksiti 3 taksiti geçemiyor. Vatan Hepsiburada Turkcell Vodafone vb yerlerden alışveriş kredisi ile 12 aya böldüremezsiniz. Diğer seçenekleri bilmiyorum. Bankadan direkt normal kredi çekilerek yapılabilir o zaman da faiz farkı çok oluyor. Bankanın sonradan 12'ye böleceğini de sanmıyorum. Bildiklerim bunlar.

@NipponChemiConKYCap
Vade farksiz taksit olmuyor mu oluyor mu anlamadim.

Eger boyle bir şey varsa hemen alirim. Ama @JWick8 yok diyor.

Bankayı arayıp sormak en kolayı bence arayıp sorun.
Kampanya ile alakası yok bankalar vadesiz yani faizsiz 12 ay bölüyorlar.

Örnek olsun diye Garanti Bankası'nın sayfasından aldım bilgiyi. 'Yasal düzenlemeler gereği, elektronik eşya alımlarında, kulüp/dernek ve sosyal hizmetlerde, saat dükkanları ve kıymetli taşlar ve madenler, mücevher ve gümüş takı dükkanlarındaki işlem taksitlendirmelerde yasal üst sınır uygulanır.' yasal üst sınır dediği cep telefonu için örneğin 3500TL üzerine 3 taksittir. @İnternetsizim siz yine de arayıp sorun bankaya. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı