iPhone 12 mini alınır mı?

Ben 4 senedir iPhone X kullanıyorum ve yeni bir telefon alacağım ama maalesef iPhone 12 çok pahalı iPhone 12 mini uygun sizce alınır mı?
Bence alınır güzel telefon.
iPhone 12 mini biraz küçük bataryası çok az ve kamerası 12 MP bence o fiyata alınmaz ben senin yerinde olsam almam Huawei P40 PRO yakında P50 çıkacak P50 alırdım ama sen IPhone'ye alışmışsın.
12 MP olduğuna bakma 108MP kameralı S21 Ultra Xiaomi 11'i geri de bırakır bu küçük şey. :D

Ya iki kişi sorun yaşadı diye alınmaz mı oluyor? Her teknolojik üründe hata olabilir.
iPhone’un yeni ürettiği çoğu modelde rastladım. YouTube’da bir sürü video var. iPhone SE 2020 almıştım bende. Kasa açıklığı var. Kullanıma engel olmadığı için değiştirtmedim.

İnternetten alın ve jelatini sökmeden ilk kenarları kontrol edin ufak kağıt sokmaya çalışın. Olursa eğer servis raporu ile değişim talep edin. Böyle değişim talep edip kaç kere hatalı telefon gönderdikleri arkadaşım olmuştu.

Iphone 12 mini kullanıcısı olarak kesinlikle önerebilirim. Daha öncesinde iphone 7 Plus, Iphone 8 ve Iphone 11 kullandım. Aralarında en uzun kullandığım Iphone 8 oldu. Çünkü boyutları "telefon" olarak oldukça yeterliydi, cepte sırıtmıyordu. Bataryası iyice zayıfladı ve artık kamerası yeterli gelmediği için 12 mini'ye geçtim. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, Iphone 8'den az farkla daha ufak ancak ekran kasa oranı daha iyi olduğu için, sanki daha büyük telefon kullanıyormuşsun hissi veriyor. Kamerası, bataryası, ekran özellikleri gayet tatmin edici. 12 mini tavsiye ederim.

Bence kesinlikle alınır. Batarya ve ekran boyutu konusunda yapılan yorumlara istinaden kendi deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Bataryası beni çok korkutuyordu ama tahminimin çok çok ötesinde bir performans alıyorum. Yaklaşık 4-5 gündür cihaz bende, tek şarjda 8 saat kadar ekran süresi alıyorum. Bu sürenin 1.5 saati Pokemon GO, geri kalanı sosyal medya ve YouTube, Netflix vs. oldu. Ekran boyutu da kişiden kişiye değişir ama ben OnePlus 5T'den geçiş yaptım, onun ekran boyutu 6.01 idi ama hiç rahatsızlık vermedi hemen alıştım. Kasasının ufak olması biraz elde tutmayı zorlaştırıyor gibi ama onu da kalıplı bir kılıf alarak çözdüm. Batarya süresi sizi hala daha tatmin etmiyorsa 500TL'ye Benks MP01 magsafe powerbank alarak o konuda da ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı