iPhone 12 mini neden bu kadar değersiz görülüyor?

cuve

Hectopat
Fatih, Zeytinburnu, Beşiktaş, Feriköy, Mecidiyeköy'deki bütün telefonculara gittim kutu fatura var TR cihaz %94 pil oranı var dedim en fazla 11.500 teklif çıktı. 7500 bile teklif eden oldu adama ciddi misin dedim niye şaka yapayım dedi :D. Ben bu telefonun bu fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum sıfırı şu an zaten 16.000 civarında satılıyor büyük teknoloji sitelerinde. Telefon ilk çıktığında 8000 liraydı zamanla arttı fiyatı bir de 2-3 hafta önce olan Apple lansmanından sonra bir daha zam geldi fiyatlara. Nasıl en fazla 11.500 teklif alıyor anlam veremedim. Bir türlü satamadım şu telefonu sanki şeytanmış gibi bakıyorlar telefona.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yanlış anlamayın Türkiye'de büyük olan daha iyi iş yapar mantığında olduğu için telefoncu piyasasında maalesef teknoloji algısı çok farklı ha bazı durumlarda tırnak ucu kadar haklı oluyorlar. Bu durum S10 ve S10e de de aynısı oldu. S10e ikinci elde 3000-4000 arası satılıyor. Satış yerlerinde ilk sırayı Letgo'ya ikinci sıraya sahibindene verin. Letgo'da ölücü ve talep meselesi daha kolay oluyor.

12 mini çok tercih edilen bir model olmadı hocam ondan. Telefoncuda maksimum 13000'e satabilir. Bir de insanlar yüksek paralarda ikinci ellere pek sıcak bakmıyor. Şahsen ben bakmıyorum.

Fatih, Zeytinburnu, Beşiktaş, Feriköy, Mecidiyeköy'deki bütün telefonculara gittim kutu fatura var TR cihaz %94 pil oranı var dedim en fazla 11.500 teklif çıktı. 7500 bile teklif eden oldu adama ciddi misin dedim niye şaka yapayım dedi :D. Ben bu telefonun bu fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum sıfırı şu an zaten 16.000 civarında satılıyor büyük teknoloji sitelerinde. Telefon ilk çıktığında 8000 liraydı zamanla arttı fiyatı bir de 2-3 hafta önce olan Apple lansmanından sonra bir daha zam geldi fiyatlara. Nasıl en fazla 11.500 teklif alıyor anlam veremedim. Bir türlü satamadım şu telefonu sanki şeytanmış gibi bakıyorlar telefona.
Hocam minik diye önyargılı davranıyorlar ama bence iyi telefon

Geri
Yukarı