iPhone 12 Mini pil testi

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Çok güzel bir test yapmış arkadaş. Bekleme süresini de dahil etmiş. Gündelik hayatta yapılanları fazlasıyla gerçekleştirmiş. Buna rağmen 12 Mini 9 saate yakın ekran süresi vermiş. Harika bir şey. Bu teste Benchmark testleri ve 4K video çekme de dahil. Bunun hücresel veri ile olan testini de görsek fena olmazdı. A14 Bionic gerçekten muazzam verimli bir işlemci olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 1 Nisan’da SE 2 aldim. Uc gun oncesine kadar batarya sagligi %100 idi ve bir gunu gayet rahat cikariyordum. Uc gundur %96 ve bir tik hizli bittigini soyleyebilirim.

Ben 1 Nisan'da SE 2 aldim. UC gun oncesine kadar batarya sagligi %100 idi ve bir gunu gayet rahat cikariyordum. UC gundur %96 ve bir tik hizli bittigini soyleyebilirim.
Ben iOS 14 güncellemesini yaptığımdan beri telefonumda aldığım ekran süresi 3-4 saat azaldı. Oyun oynamıyor olmama rağmen. SE 2'den nefret eder oldum. Pil sağlığı konusuna gelirsek benimki aşağı yukarı her ay %1 düştü.

Ben iOS 14 güncellemesini yaptığımdan beri telefonumda aldığım ekran süresi 3-4 saat azaldı. Oyun oynamıyor olmama rağmen. SE 2'den nefret eder oldum. Pil sağlığı konusuna gelirsek benimki aşağı yukarı her ay %1 düştü.
3-4 saat azaldı cümlesine nasıl inanabiliriz? Zaten 6 saat ekran süresi var 2 saatte kapanıyor mu telefon? :D

Cidden gün sonunu zor çıkartıyorum bazenleri.

3-4 saat azaldı cümlesine nasıl inanabiliriz? Zaten 6 saat ekran süresi var 2 saatte kapanıyor mu telefon? :D
Hocam 8 saat ekran süresi alabiliyordum normalde şimdi 4-5 saate kadar düştü. Rutinlerim vs. aynı yani. İnternette "iOS 14 battery drain problem" diye aratırsanız anlarsınız beni. O videolarda gösterilen özellik olarak ne varsa devre dışı bıraktım ona rağmen telefon bu durumda. Full düşük güç modunda kullanıyorum en azından bir tık daha iyi oluyor.
Hocam 8 saat ekran süresi alabiliyordum normalde şimdi 4-5 saate kadar düştü. Rutinlerim vs. aynı yani. İnternette "iOS 14 battery drain problem" diye aratırsanız anlarsınız beni. O videolarda gösterilen özellik olarak ne varsa devre dışı bıraktım ona rağmen telefon bu durumda. Full düşük güç modunda kullanıyorum en azından bir tık daha iyi oluyor.
Telefonda iOS 14 güncellemesini yaptıktan sonra oluşan olumsuzluklardan dolayı aralıklı olarak birkaç kere formatladım.

Ben cihazi direk iOS 14 olarak aldim. Onceki performansini bilemiyorum maalesef. Tesekkurler yorumunuz icin.

Yeni konular

Geri
Yukarı