iPhone 12 Pro Max nasıldır?

Dyean

Centipat
Katılım
14 Mayıs 2021
Mesajlar
2.183
Makaleler
5
Çözümler
8
Boşuna Android kullanmışım yıllarca desene😒
Hayır öyle demeyin, Android'te çok güzel bir işletim sistemidir, sıkıntı bir sürü Android telefon üreten firmalarda, bu firmalar kendi özel Android sistemlerini kuruyorlar ve çok güzel çalışmıyor çünkü içini gereksiz şeyler ile dolduruyorlar hem de güncellemeleri stabil vermiyorlar, yani sıkıntı Android'te değil, Android telefon üreten firmalarda, mesela bir Google Pixel kullanırsanız Android'i çok seversiniz (Türkiyede satılmıyor).
 

Tom Shelby

Hectopat
Katılım
23 Haziran 2019
Mesajlar
1.981
Çözümler
17
Daha önce hiç iPhone kullanmadım. Telefona çok fazla para vermek istemezdim eskiden fakat bugün incelerken bu model hoşuma gitti ve ilk iPhone deneyimim iyi olsun istiyorum. Bu telefonu gözüme kestirdim. iPhone arayüzüne alışmak zor değildir umarım. Bu telefon hakkında görüşleriniz nelerdir?
Muhteşem.
 

RamooY

Centipat
Katılım
6 Şubat 2021
Mesajlar
3.305
Makaleler
1
Çözümler
6
Yer
Siyah Corsair 5000D AirFlowun içinde
Bence şu şekilde bir kombin yapmak daha mantıklı. Ama 256 GB olan modeli, 512 biraz daha pahalı haliyle.
Pro Max alıp bunları da alabilirsin tabii.
 

khlestov

Centipat
Katılım
8 Şubat 2020
Mesajlar
429
Yer
İzmir
23 aralıktan beri kullanıyorum ön sipariş ile satın aldım, oyun oynamadığım için 128gb yeterliydi o zaman 17 bine appledan aldım yanında da airpods pro satın aldım androidden apple ekosistemine böylelikle giriş yaptım pubg gibi asphalt gibi oyunları yüksek ayarlarda kasmadan donmadan oynadım bir ara sonra sildim.. En iyi yanı kamerası sarjı çok iyi gidiyor aktif olarak sosyal medya kullanıyorum bütçeniz yeterliyse uzun yıllar sizi götürür 5 yıl yeni telefon almayı planlamıyorum sonra dönemin iphonesi ile devam :D
 
Yukarı