iPhone 12 Pro Max nasıldır?

Bütçe aslında sorun değil benim için. Fakat eskiden beri telefonlara çok para vermek abartı geliyordu bana hatta dün mü ne konu açmıştım 5000 TL dahilinde bir telefon almak için yine. Sonra iPhone modellerine bakayım hoşuma giden olursa iPhone alırım direkt olarak diye düşündüm. Biraz da değişiklik olsun istedim. Yıllarca Android kullanan biri çabuk alışır mı IPhone'un arayüzüne?

Hatta bir Amerika tatili + iPhone 13 Pro Max alın gelin aynı fiyat olur.

Bütçe aslında sorun değil benim için. Fakat eskiden beri telefonlara çok para vermek abartı geliyordu bana hatta dün mü ne konu açmıştım 5000 TL dahilinde bir telefon almak için yine. Sonra iPhone modellerine bakayım hoşuma giden olursa iPhone alırım direkt olarak diye düşündüm. Biraz da değişiklik olsun istedim. Yıllarca Android kullanan biri çabuk alışır mı iPhone'un arayüzüne?
iPhone'un arayüzüne arışmak zor değil, tek garip gelen şey yukarıdan çekince Android'teki gibi bir bildirim paneli ile karşılaşmayacaksınız.

iPhone'un arayüzüne arışmak zor değil, tek garip gelen şey yukarıdan çekince Android'teki gibi bir bildirim paneli ile karşılaşmayacaksınız.
Kutu içerisinde kulaklık ve şarj adaptörü bulunmamaktadır diye not bırakmışlar. İlk defa görüyorum böyle bir şey. Neden böyle? Almak sorun değil alınır tabi ama tuhaf geldi🤔

Kutu içerisinde kulaklık ve şarj adaptörü bulunmamaktadır diye not bırakmışlar. İlk defa görüyorum böyle bir şey. Neden böyle? Almak sorun değil alınır tabi ama tuhaf geldi🤔
Apple "çevreyi korumak" amacı ile yaptığını söyledi ama bu benim için sadece bir bahane, büyük ihtimal iPhone 12 modellerine ekledikleri 5G modemi fiyatı çok arttırmasın diye kutunun içinden şarj aletini çıkardılar, en azından benim düşüncem bu.

1- yurt dışında sabit fiyat politikasını devam ettirebilmek için yapıldı. 2- iPhone kullanan iPhone kullanmıştır elinde vardır şarj aleti falan diyip kaldırdılar.

Kutu içerisinde kulaklık ve şarj adaptörü bulunmamaktadır diye not bırakmışlar. İlk defa görüyorum böyle bir şey. Neden böyle? Almak sorun değil alınır tabii ama tuhaf geldi🤔

Yeni çoğu amiral gemisi böyle yapıyor. Amaç fiyatı biraz da olsa düşürmek.

Apple "çevreyi korumak" amacı ile yaptığını söyledi ama bu benim için sadece bir bahane, büyük ihtimal iPhone 12 modellerine ekledikleri 5G modemi fiyatı çok arttırmasın diye kutunun içinden şarj aletini çıkardılar, en azından benim düşüncem bu.
Peki bu telefonu aldığımda arayüzde yavaşlama olmadan beni en az 5 yıl götürür mü? Oyun oynayan biri değilim telefonda. Sık sık telefon değiştirmeyi de sevmem.

Artık yeni Android modeller de böyle zaten.
Peki bu telefonu aldığımda arayüzde yavaşlama olmadan beni en az 5 yıl götürür mü? Oyun oynayan biri değilim telefonda. Sık sık telefon değiştirmeyi de sevmem.
Evet götürür 5 yıl güncelleme desteği var.

İşte IOS'in bu kadar sevilmesinin sebebi bu zaten, Apple hem çok güncelleme yolluyor, hem de güncelleştirmeleri telefonun stabilitesini bozup yavaşlatmıyor, uzun süre kullanırsın, benim teyzem hala 8 senelik 5S'i kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı