iPhone 12 Pro Max yamuk ekran

Eternal Rest

Hectopat
Selam arkadaşlar. Ben ciddi bir okb hastasıyım. Aşırı takıntılıyım bu tür konulardan. Olaydan aslında emin bile değilim ama yine de sormak istedim. 25 Nisan tarihinde 12 Pro Max aldım. Ancak ekranın, kasanın içinde hafif sağa veya sola eğimli olduğunu düşünüyorum. Öyle mi emin değilim ama öyleyse bile ciddi sıkıntı. Çünkü bu 14 günlük yasal süre, 17 gün karantinadan dolayı geçecek. MediaMarkt'tan almıştım cihazı. Sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum. Okudum bayağı, araştırdım ama bu konu hakkında gerek yabancı forumlarda, gerek Türkçe forumlarda herhangi birinin böyle bir sorundan söz ettiğini görmedim. Umarım sadece benim gereksiz kuruntumdur. Öbür türlü işi bayağı yokuşa sürecekler gibi.

iPhone12Ekran.png

iPhone12Ekran.png

iPhone12Ekran.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk fotoğraf sanki evet öyle görünüyor.Ama böyle bir şeyin olması imkansız.Ekranlar kasaya tam oturcak şekilde yerleştiriliyor.

Ne yalan söyleyeyim ilk fotoğraf bana da garip geldi. Ama sizin dediğiniz gibi bir problem olması çok çok düşük ihtimal.
Benim bildiğim 30 güne çıkarıldı bu iade olayı. Siz yine de MediaMarkt’a bir danışın.

Selam arkadaşlar. Ben ciddi bir okb hastasıyım. Aşırı takıntılıyım bu tür konulardan. Olaydan aslında emin bile değilim ama yine de sormak istedim. 25 Nisan tarihinde 12 Pro Max aldım. Ancak ekranın, kasanın içinde hafif sağa veya sola eğimli olduğunu düşünüyorum. Öyle mi emin değilim ama öyleyse bile ciddi sıkıntı. Çünkü bu 14 günlük yasal süre, 17 gün karantinadan dolayı geçecek. MediaMarkt'tan almıştım cihazı. Sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum. Okudum bayağı, araştırdım ama bu konu hakkında gerek yabancı forumlarda, gerek Türkçe forumlarda herhangi birinin böyle bir sorundan söz ettiğini görmedim. Umarım sadece benim gereksiz kuruntumdur. Öbür türlü işi bayağı yokuşa sürecekler gibi.

Eki Görüntüle 1006030

Eki Görüntüle 1006033

Eki Görüntüle 1006036
Hocam şarjından memnun musunuz? Ne kadar gidiyor? Ayrıca keşke Pro alsaydım dediğiniz oldu mu? Bu arada ekrana göz attım gayet düz gözüküyor. Boyut olarak elinize tam oturuyor mu? Kullanışlı mı? Kusuruma bakmayın biliyorum çok konu dışı oldu ama bende alma sürecindeyim araştırıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı