iPhone 12 şarjının bitiş süresi normal mi?

heraclytus

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1 1,5 ay önce yurt dışı iPhone 12 aldım telefon gayet güzel ama şarjı çabuk bitiyor, mesela %100 yapıyorum 1:30 saat sonra hemen 95 e düşüyor bu normal mi? Bazı arkadaşlar normal değil diyor ve bir yerde iPhone 11 şarjı 12 den daha iyi diye okudum doğru mu? iPhone 11 kullanan biri şarjın bir gün gittiğini söylüyor sabah çıkarıyorum gece takıyorum diye ben de böyle bir şey mümkün değil,Yardımcı olur musunuz

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, 1 1,5 ay önce yurt dışı iPhone 12 aldım telefon gayet güzel ama şarjı çabuk bitiyor, mesela %100 yapıyorum 1:30 saat sonra hemen 95'e düşüyor bu normal mi? Bazı arkadaşlar normal değil diyor ve bir yerde iPhone 11 şarjı 12'den daha iyi diye okudum doğru mu? Yardımcı olur musunuz?

Ben 11 kullanıyorum kullanımda yüzde 5 düşmesi çok doğal hatta bayağı iyi ama eğer dururken yüzde 5 düşüyorsa benimki bile 2 falan düşüyor yani.

Merhaba arkadaşlar, 1 1,5 ay önce yurt dışı iPhone 12 aldım telefon gayet güzel ama şarjı çabuk bitiyor, mesela %100 yapıyorum 1:30 saat sonra hemen 95'e düşüyor bu normal mi? Bazı arkadaşlar normal değil diyor ve bir yerde iPhone 11 şarjı 12'den daha iyi diye okudum doğru mu? Yardımcı olur musunuz?

Hocam babamın telefonuda sizinki gibi normal yani bir sıkıntı yok.

Merhaba arkadaşlar, 1 1,5 ay önce yurt dışı iPhone 12 aldım telefon gayet güzel ama şarjı çabuk bitiyor, mesela %100 yapıyorum 1:30 saat sonra hemen 95 e düşüyor bu normal mi? Bazı arkadaşlar normal değil diyor ve bir yerde iPhone 11 şarjı 12 den daha iyi diye okudum doğru mu? iPhone 11 kullanan biri şarjın bir gün gittiğini söylüyor sabah çıkarıyorum gece takıyorum diye ben de böyle bir şey mümkün değil,Yardımcı olur musunuz
Pil sağlığı kaçta onu belirtirseniz daha iyi olur. Normal mi değil mi daha net bir şekilde deriz.

1.30 saat kullanımdan sonra %5 düşen şarjın normal olmadığını düşündürten nedir acaba? Arkadaşlar mucize gibi bir şey bu, çok iyi gidiyor demek ki şarjı :D

IPhone'da böyle bir veriye ulaşışırmı sanmıyorum hocam Apple'nin güvenliği biraz gereksiz fazla.

iPhone 6S ile birlikte gelen bir özellik. Ayarlardan, pil bölümüne geliyor pil sağlığı kısmından görüntüleyebiliyor.

Dosya Ekleri

• F56BEFDB-9F3E-4CC9-9F2A-CF821D1218EA.png
    F56BEFDB-9F3E-4CC9-9F2A-CF821D1218EA.png
    126,4 KB · Görüntüleme: 47

Yeni konular

Geri
Yukarı